Ciacha na spalonym, odc. 5

W przeciwieństwie do chorągiewek arbitrów liniowych na tym mundialu, nasze działają bez zarzutu. Komu machamy tym razem?

 

 

Ciacha odgwizdują spalonego Nasze chorągiewki działają bez zarzutu Ciacha odgwizdują kolejne spalone. Tym razem chorągiewką zamachałyśmy Fernando Torresowi, Felipe Melo, Diego Maradonie i... Paris Hilton Fernando Torres Tak, to już ten czas, ten dzień, ta godzina. Nando, gdzie jesteś? Nie wystawiaj już więcej naszej będącej na skraju, ale już naprawdę na skrajuszku, cierpliwości na więcej prób. Doceniamy pośladki na trawie, ale, no ale! Kto to widział, żebyśmy cieszyły się na twoje zejście z boiska. Cesc Fabregas widział. Wszyscy widzieli. Źle się dzieje. Tym co Hiszpanie pokazali w ostatnim i we wcześniejszych w sumie również meczach skutecznie popychają jedną z nas w niemieckie ramiona. Zwłaszcza, że jednym ramieniem jest już w nich od dawna. Diego Maradona Przykro patrzeć, jak przez małość trenera cierpią wielcy piłkarze. Zwłaszcza jeśli ów mały (i wcale nie chodzi tu o wzrost) trener sam był kiedyś wielkim piłkarzem. Selekcjoner odpadającej równie boleśnie Brazylii, Carlos Dunga wraz z całym sztabem współpracowników i płaszczy (będziemy tęsknić!) podał się do dymisji. Jak myślicie, co zrobi (nie)boski Diego? Felipe Melo Nawet nie wiecie, jak bardzo szkoda nam tego chłopaka. Przyjechał na mundial, by zapomnieć o koszmarnym sezonie w Juventusie i tytule najgorszego transferu roku w Serie A. Grał sobie nieźle, zaimponował genialną asystą w meczu z Holandią by wkrótce potem zaliczyć totalny dream team antybohaterstwa: bramkę samobójczą i idiotyczną czerwoną kartkę. Brakowało tylko splunięcia w kamerę. Ale nie martwcie się, szczęśliwego tatusia dzisiaj oszczędzimy. Paris Hilton Nie oszczędzimy za to jego byłej dziewczyny/kochanki/jednonocnej przygody/największej życiowej pomyłki, Paris Hilton. Dziedziczka wraz ze swoją przyjaciółką modelką uznała najwyraźniej, że skoro jest na meczu Holandii, mały skręcik jest jak najbardziej wskazany. Skończyło się kompromitującym aresztowaniem i nocą pod kuratelą miejscowej policji. Oj Paryż Paryż.

Fernando Torres

 

Tak, to już ten czas, ten dzień, ta godzina. Nando, gdzie jesteś? Nie wystawiaj już więcej naszej będącej na skraju, ale już naprawdę na skrajuszku, cierpliwości na więcej prób. Doceniamy pośladki na trawie, ale, no ale! Kto to widział, żebyśmy cieszyły się na twoje zejście z boiska. Cesc Fabregas widział. Wszyscy widzieli. Źle się dzieje. Tym co Hiszpanie pokazali w ostatnim i we wcześniejszych w sumie również meczach skutecznie popychają jedną z nas w niemieckie ramiona. Zwłaszcza, że jednym ramieniem  jest już w nich od dawna.

 

Diego Maradona

 

 

Przykro patrzeć, jak przez małość trenera cierpią wielcy piłkarze. Zwłaszcza jeśli ów mały ( i wcale nie chodzi tu o wzrost) trener sam był kiedyś wielkim piłkarzem. Selekcjoner odpadającej równie boleśnie Brazylii, Carlos Dunga wraz z całym sztabem współpracowników i płaszczy (będziemy tęsknić!) podał się do dymisji. Jak myślicie, co zrobi (nie)boski Diego?

 

 

Felipe Melo

 

 

Nawet nie wiecie, jak bardzo szkoda nam tego chłopaka. Przyjechał na mundial, by zapomnieć o koszmarnym sezonie w Juventusie i tytule najgorszego transferu roku w Serie A. Grał sobie nieźle, zaimponował genialną asystą w meczu z Holandią by wkrótce potem zaliczyć totalny dream team antybohaterstwa: bramkę samobójczą i idiotyczną czerwoną kartkę. Brakowało tylko splunięcia w kamerę. Ale nie martwcie się, szczęśliwego tatusia dzisiaj oszczędzimy.

 

 

 

Paris Hilton

 

 

 

Nie oszczędzimy za to jego byłej dziewczyny/kochanki/jednonocnej przygody/największej życiowej pomyłki, Paris Hilton. Dziedziczka wraz ze swoją przyjaciółką modelką uznała najwyraźniej, że skoro jest na meczu Holandii, mały skręcik jest jak najbardziej wskazany. Skończyło się kompromitującym aresztowaniem i nocą pod kuratelą miejscowej policji. Oj Paryż Paryż.

 

 

 

Koszulka Diego Forlana

 

 

Za to, że na nim jest.

 

 

Diego docenimy jednak za amatorskie nagranie z hotelu Urugwajczyków. Jakby co to w szatni jest lepsze światło. Tak coś słyszałyśmy.

 

 

Fryzura Mesuta Ozila

 

 

 

 

Musicie wiedzieć, że niżej podpisana redaktorka dla Mesuciątka gotowa jest przejść na satanizm i zmienić imię na Meleks. Tym bardziej dlatego, nie może spokojnie patrzeć na to, co robi on z włosami. Takimi przecież w swej naturze pięknymi. Fryzurom na kolumbijskich plantatorów tytoniu mówimy NIE!

 

 

Kącik Sary Carbonero

 

 

Dziewczyna Ikera niestety nie skorzystała z naszej rady i nie weszła na poprzeczkę. Co gorsza, miała całkiem normalne obuwie i wyglądała (5 minut później po uporaniu się z autoblokadą klawiatury) ładnie. Damn.

 

 

I na koniec, zagadka dnia: o czym myśli Sara Carbonero w trakcie przeprowadzania wywiadu ze swoim chłopcem?

 

 

P.S. Czy ktoś się jej dziwi?

 

 

ruby blue