Ciacho Dnia poza konkursem: Ibrahim Afellay

Bo gdyby dziś mieli odpaść Holendrzy - może już nigdy nie mieć okazji żeby zostać Mundialowym Ciachem Dnia. A przecież takiego piękna nie można chowaćpod korcem. Prawda?

 

 


Ciacho Dnia: Afellay Jeśli Holendrzy odpadną, może już nigdy nie zostać Ciachem Dnia Holender Ibrahim Afellay zostaje bezapelacyjnie Ciachem Dnia. Młodziutki piłkarz nie przestaje nas zachwycać - jeśli nie grą, to na pewno urodą Młodziutki Holender jest jednym z naszych największych odkryć tych mistrzostw. Zauważony za pięć dwunasta obok Dirka Kuyta i jego stylowej reklamówki nie przestaje nas czarować i zachwycać - jeśli nawet nie grą, to na pewno urodą.

Młodziutki Holender jest jednym z naszych największych odkryć tych mistrzostw. Zauważony za pięć dwunasta obok Dirka Kuyta i jego stylowej reklamówki nie przestaje nac czarować i zachwycać - jeśli nawet nie grą, to na pewno urodą. Nie tylko nas zresztą - Wasze reakcje są równie entuzjastyczne i uparcie domagacie sie wzmianek, informacji i zdjęc Afellaya. A zatem - proszę bardzo.

 

 

 


 

 

Swoją drogą - po wakacjach musimy się chyba bliżej przyjżeć lidze holnderskiej, co? Afellay, Luis Suarez - jak widać kryją się tam prawdziwe ciachowe skarby.

 

 

 

Za zdjecia "kanapowe" jeszcze raz dziękujemy Oli!!!