Brazylia vs Holandia: ciachowe konfrontacje na szczycie

O takim meczu marzy każdy fan futbolu, do takich ciach wzdycha każda jego fanka, na taki mecz osztrzą sobie zęby bukmacherzy a dzieci na podwórku już od tygodnia kłócą sie kto będzie Sneijderem, a kto Luisem Fabiano... Chociaż... może do tych wszystkich czasowników powinnysmy dodać cząstkę "łby"? Bo o takim meczu marzyłby każdy fan futbolu, gdyby nie to, że obie drużyny są jakieś takie jakby nieswoje...

 

 

 

Brazylia vs Holandia Wielki oczekiwania, oby nie wielki zawód Dziś gra Brazylia z Holandią. Może to właśnie dziś jest dzień, w którym Brazylijczycy pokażą nam wreszcie słynne "Joga Bonito", a Holendrzy całą swą totalność O takim meczu marzy każdy fan futbolu, do takich ciach wzdycha każda fanka, na taki mecz ostrzą sobie zęby bukmacherzy, a dzieci na podwórku już od tygodnia kłócą się kto będzie Sneijderem, a kto Luisem Fabiano... Chociaż... może do tych wszystkich czasowników powinnyśmy dodać cząstkę "łby"? Bo o takim meczu marzyłby każdy fan futbolu, gdyby nie to, że obie drużyny są jakieś takie jakby nieswoje... Ale nie marudźmy, przynajmnniej nie przed ostatnim gwizdkiem. Może właśnie dziś jest ten dzień, w którym Brazylijczycy pokażą nam wreszcie to słynne "Joga Bonito", a Holendrzy objawią całą swoją totalność? Oby tylko nie było tak, że przez 120 minut będą więzili nas w strachliwych pętach wyrachowanego zerozeryzmu. Ale nie marudźmy, przynajmnniej nie przed ostatnim gwizdkiem. Może właśnie dziś jest ten Dzień, w którym Brazylijczycy pokażą nam wreszcię to słynne "Joga Bonito", a Holendrzy objawią całą swoją totalność? Oczywiście może też być tak, że przez 120 minut będą więzili nas w strachliwych pętach wyrachowanego zerozeryzmu, ale przynajmniej w naszych konfrontacjach możeice liczyć na prawdziwe emocje. A zatem zaczynamy!

 

 

 

 

1. Ciacha w reklamach

 

 

 


Brazylia - Kaka

 

 

 

 

 

 

 Holandia - Arjen Robben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaka jest słodki, ale Robben ma fajniejsze buty i nimi właśnie zdobywa pierwszy punkt w tym meczu.

 

 

 


2. Zawodnicy z dawnych lat, którzy teraz są ciachowymi trenerami

 

 

 


Brazylia - Leonardo

 

 

 

 

 

 

 


Holandia - Marco van Basten

 

 

 

 

 

 

 


Nie możemy zapomnieć Leonardo tego co zrobił - a raczej czego nie zrobił - z Milanem i dlatego piękna koszula Marco van Bastena strzela na 2:0.

 

 

 


3. Dziwne reklamy, któych nie pojmujemy

 

 

 

 

Brazylia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Holandia

 

 

 


 

 Dobra, holenderską rozumiemy trochę bardziej, ale że od piłkarzyków wolimy żywych ludzi - nawet w dziwmych bluzach i z okropnym akcnetem - kontaktowa bramka Brazylii.

 

 

 

 

4. Ciacha w negliżu

 

 

 


Brazylia - ciacha w basenie

 

 

 

 

 

 

 

 

Holandia - tradycyjna wymiana koszulek

 

 

 

 

 

 

 


Docenić piękno futbolowego zwyczaju czy urokliwe okoliczności basenowej przyrody? Nierozstrzygalne, w tej kategorii remis.

 

 

 


5. Tegoroczny zwycięzca Ligi Mistrzów

 

 

 


Brazylia - Julio Cesar

 

 

 

 

 

 

 


Holandia - Wesley Snejider

 

 

 

 

 

 

 


Och, spojrzenie Wesleya kontra urok superbohatera z lat pięćdziesiątych... Kochamy Wesjeya ale tym razem wybieramy superbohatera.

 

 

 

 

6. Ciężkie do wysłuchania piosenki Mundialowe

 

 

 

 

Brazylia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Holandia

 

 

 

 

 

 

 

 


Brazylijskiej samby słucha się minimalnie lepiej i tym samym Brazylia wygrywa, ale dopiero w końcówce i naprawdę niewielką przewagą... No chyba że... Chyba, że na boisko wejdzie Tajna Ciachowa Broń Holendrów - nieziemsko piękny Ibrahim Afellay. Wtedy Oranje zgarniają wszystko....

 

 

 

 

 

 

 

 

rybka

 

 

 

 

PS. A za zdjęcie Ibrahima dziękujemy Oli, która zresztą przysłała nam ich więcej - dziękujemy i obiecujemy wtkorzystać wszystkie - jesteśmy bowiem zakochane po uszy.