Sport.pl

CIACHA TO TRZYLATKI!!!

Dziś są nasze urodziny...!

 

I choć to może nieelegancko składać życzenia samym sobie, ale przecież tylko raz w życiu ma się trzy lata. Dla porządku, poniżej zostawiamy Wam miejsce na powinszowania.

 

Zgadnijcie, czego najbardziej w tym dniu sobie i Wam życzymy.

 

 

 

I wbrew pozorom nie są to gołe klaty i zupełnie rozebrani lub ubrani mężczyźni, wznoszący toasty za nasze zdrowie (chociaż taką walutą też nigdy nie gardzimy), ale właśnie długowieczność - i to z Wami wszystkimi pod rękę. Żeby współistnienie dla siebie - bo my zawsze dla Was, a Wy, chcąc nie chcąc, dla nas - zawsze układało się tak pomyślnie, przyjemnie, zabawnie, wzruszająco, apetycznie i atrakcyjnie, jak do tej pory. Jak najdłużej będzie się dało!

 

Trzy lata temu jeszcze nas nie było, świat był smutniejszy i mniej różowy - przynajmniej z perspektywy niektórych;) Przez ostatnie trzy lata zdobyłyśmy najlepszych na świecie Czytelników, zbudowałyśmy świetną ekipę i opisałyśmy chyba wszystkie możliwe nagie torsy, jakie przez ten czas wyszły na światło dzienne w sportowym świecie. Za kolejne trzy lata będziemy już po polsko-ukraińskim Euro, z kolejnym bagażem doświadczeń na plecach...I, zmyślimy zdmuchując świeczki, z Wami.

 

Dzięki za wszystko!

 

 

 

 

Więcej o: