Ronaldo pamięci żałobny rapsod

Miał zostać jednym z naszych Ciach Dnia. Nie zdążył. Dzisiaj żegnamy naszego bohatera w walce z każdym gramem tłuszczyku i z naturalnym wyglądem, mniej już mistrza w uprawianym przez siebie fachu. Cristiano, będziemy tęsknić za Tobą na mundialu!

I choć dzisiejszemu Ronaldo do zapierających dech w piersiach Ciach zagrań daleko, a forma dawno spadła na łeb, na szyję,to jednak kto bardziej niż Ronaldo wywołuje przyspieszone bicie serc - albo z miłości, albo ze zdenerwowania? Kto ma lepszy sześciopak od niego? Kto bardziej oczami przewraca i rękami macha? Kto wreszcie więcej żelu na głowie i w głowie posiada?

 

No i nie mówcie, że nie czułyście się choć trochę nieswojo, kiedy wczoraj Hiszpanie z Cristiano tak sobie śmiało poczynali, bez reakcji sędziego, nawet jeśli sam na to zapracował.

 

W ramach trybutu - mała galeryjka. Zobaczcie, jak sprawował się Cristiano na tych Mistrzostwach:

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

A jak już zobaczycie, to obejrzyjcie sobie program z C-Ronem o łagodnym obliczu - spece od PR-u nieźle się napracowali, ale nie sposób nie polubić tej wersji Portugalczyka. I jeszcze tęskniej się robi...jeśli zapomnieć o dotychczasowej karierze,zachowaniu i wizerunku.