Na mundialu będzie nagroda za najlepszą cieszynkę!

Oficjalny tytuł, podobnie jak nagroda fair play, czy złoty but, zostanie przyznany jednemu z piłkarzy - po raz pierwszy na tych mistrzostwach. Macie już faworyta?

 

 

Jeśli tak, głosujcie na niego pod tym linkiem na oficjalnej stronie Fifa. Całą akcję swoim logo firmuje Coca Cola, a to wszystko w ramach inicjatywy prospołecznej ''Woda dla szkół'' Jeśli nie macie wytypowanych pretendentów do wygranej w konkursie, a i tak chcecie wesprzeć wielce szlachetną akcję ''Woda dla szkół'' i tak udajcie się na stronę głosowania i kliknijcie na dowolną cieszynkę. Jeśli jednak serca macie czarne jak smoła i zimne jak lód, to po prostu udajcie się na stronę, by dla własnej hedonistycznej przyjemności pooglądać największe chwile radości na tym mundialu i nie tylko.

 

My jeszcze czekamy na tę najlepszą klatę, choć z radością zgłosiłyśmy właśnie do konkursu wywijanie koszulką Winstona Reida.

 

A przy okazji przypominamy, że Wy także możecie nam przesyłać objawy Waszej sportowej radości, biorąc udział w minikonkursie Ciach ''Pokaż, jak kibicujesz''. Chętnie przyjrzymy się, jak Wy się we wzniosłych chwilach zachowujecie, być może nawet zainteresuje nas to bardziej, niż niejeden nagi tors!

 

A może jednak nie. Ale wziąć udział w zabawie zawsze warto.