Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej 3:1!

A Włochy zaledwie remisują 1:1 z Nową Zelandią, gdzie w futbol profesjonalnie gra w sumie 25 osób! No i jest jeszcze przegrana Słowaków z Paragwajem 0:2, ale to już było do przewidzenia.

 

 


Grają i wygrywają Brazylia - Wybrzeże Kości Słoniowej 3:1! Brazylijczycy po brutalnym meczu pokonali Wybrzeże Kości Słoniowej 3:1. Włosi natomiast zremisowali w kiepskim stylu z Nową Zelandią. A Włochy zaledwie remisują 1:1 z Nową Zelandią, gdzie w futbol profesjonalnie gra w sumie 25 osób! No i jest jeszcze przegrana Słowaków z Paragwajem 0:2, ale to już było do przewidzenia. Nie ukrywamy wcale, że teraz to już ściskamy żywiołowo nasze spocone kciuki za Nową Zelandię, która, teoretycznie bez szans i cudem na mundialu, teraz stoi być może nawet w obliczu drugiej fazy. Włosi znów nie dali rady, i pomyśleć, że remis tylko dzięki karnemu "z powietrza". Squadra Azzurra mocno poniżej oczekiwań, naprawdę mocno. W meczu Brazylii z WKS-em natomiast gorąco - bramek dużo, ale i rąk dużo, Luis Fabiano zagrał po mistrzowsku, ale nie zawsze czysto, tryumf Canarinhos osiągnęli, ale i odnosząc przy tym niepowetowaną stratę - Kaka, choć niesłusznie, musiał zejść z czerwoną kartką. Szkoda chłopaka, ale to tylko dwa mecze... Do finału się zagoi, a nawet wcześniej. Nie ukrywamy wcale, że teraz to już ściskamy żywiołowo nasze spocone kciuki za Nową Zelandię, która, teoretycznie bez szans i cudem na mundialu, teraz stoi być może nawet w obliczu drugiej fazy.Włosi znów nie dali rady, i pomyśleć, że remis tylko dzięki karnemu ''z powietrza''. Squadra Azzurra mocno poniżej oczekiwań, naprawdę mocno.

 

 

 

W meczu Brazylii z WKS-em natomiast gorąco - bramek dużo, ale i rąk dużo, Luis Fabiano zagrał po mistrzowsku, ale nie zawsze czysto, tryumf Canarinhos osiągnęli, ale i odnosząc przy tym niepowetowaną stratę - Kaka, choć niesłusznie, musiał zejść z czerwoną kartką. Szkoda chłopaka, ale to tylko dwa mecze...Do finału się zagoi, a nawet wcześniej.

 

 


A co powiemy na temat łatwej i szybkiej przegranej Słowacji z Paragwajem? Nudy trochę, ale przynajmniej - jaka parada klat...

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ollala