Ciacha na spalonym, odc.1

Czas na kolejną mundialową rubrykę, w której podsumowywać będziemy wszystkie boiskowe i około boiskowe wpadki, obciachy, fatalne fryzury, zarosty, krosty, brzydkie sukienki WAGs i wszystko to, co naszym zdaniem zasłuży na odgwizdanie ciachowego spalonego.

 


Thierry Henry

 


Nad głową francuskiego piłkarza flaga Bałtyku będzie już prawdopodobnie wisieć po wsze czasy za własnoręczne wyeliminowanie z mundialu Irlandczyków. Los bywa jednak ironiczny, a piłkarze bezczelni. Podczas gdy w normalnych okolicznościach wykłócanie się z sędzią o odgwizdanie ręki w polu karnym przez piłkarza budzi zrozumienie, w przypadku Henry'ego - nic tylko niesmak.

 

Robert Green

 

Miałyśmy już odpuścić  sobie przypominania klopsa angielskiego bramkarza z meczu z USA, bo ile można. Ale chyba jednak trzeba. Oto w jak efektowny sposób kontynuowana jest tradycja angielskiego bramkarstwa w RPA. Występuje: Robert Green.

 


 

 

Daniel Agger

 


W idealnym świecie bramka, którą  w meczu z Holandią zdobył Duńczyk nie była by ani trochę  samobójcza, Agger zostałby ciachem dnia, a podpisana niżej redaktorka po raz pierwszy w trakcie mundialu w pełni i bez żadnych zastrzeżeń zachwyciłaby się bohaterem rubryki, robiąc zapewne głupią uwagę o tym, że ona też ma piegi, hurra. Niestety, świat rzeczywisty wygląda tak:
Oh Danny boy (choć na początku mówiono, że Poulsen).

 


Fryzury serbskich piłkarzy

 


Takiego bogactwa fatalnych fryzur nie widziałyśmy w RPA jeszcze podczas żadnego meczu. Osiągnięcie tym większe, że w wykonaniu tylko jednej reprezentacji. A oto trójka naszych faworytów.

 


Marko Pantelic

 

 
Milos Krasic

 

 

Oraz nasz faworyt, bramkarz Vladimir Stojkovic, który najwyraźniej naoglądał się zdecydowane zbyt dużo filmów braci Coen

 


Broda Daniele de Rossi

 


 


Broda włoskiego piłkarza mocno podzieliła redakcję Ciach, została zakazana przez Watykan i wywołała zamieszki w Somalijskiej Republice Demokratycznej. Mniej więcej. Niektóre z nas są mocno zachwycone nowym, w ich mniemaniu bardziej męskim imidżu Włocha, ale te władające niniejszą rubryką mówią stanowcze NIE! włosom na twarzy de Rossiego. Po której stronie Wy się opowiecie?

 

ruby blue