Michał Jeliński w rozbieranej sesji!

Polski wioślarz, złoty medalista z Pekinu w czwórce podwójnej pozuje bez koszulki w ramach walki z cukrzycą.

 

 

Sesja Jelińskiego Złoty medalista z Pekinu pozuje bez koszulki w ramach walki z cukrzycą. Polski wioślarz, Michał Jeliński - złoty medalista z Pekinu w czwórce podwójnej - pozuje bez koszulki w ramach walki z cukrzycą. Pamiętacie słodkie chwile glorii polskich złotych wioślarzy na Igrzyskach? Pamiętacie walkę, wzruszenia i łzy Michała? Pamiętacie medalową radość? Jeśli nie, to teraz na pewno porządnie ten pan wryje się Wam w pamięć. Oto w ramach projektu prospołecznego "Mam pasję! Cukier mi nie podskoczy!'', mającego na celu pomoc ludziom cierpiącym na tę wcale nierzadką chorobę w realizowaniu ich marzeń i podniesienie świadomości wśród Polaków na temat tego problemu, Jeliński postanowił pokazać nam klatę. Chyba niema lepszego sposobu na Ciacha. Nie da się ukryć, że Jeliński ma w sobie dużo uroku, zawsze miałyśmy słabość do mężczyzn z wadą wymowy... W Polsce z cukrzycą walczy ponad 1,5 miliona osób. Przykład Michała pokazuje, że oni nie tylko funkcjonują, jak ludzie zdrowi, ale i odnoszą takie same lub większe sukcesy. Nie bójmy się zetknięcia z chorobą i pamiętajmy, że diagnoza to nie koniec świata. To może być wręcz początek nowej drogi, przeplatanej sportowymi osiągnięciami i odważnym sesjami na podobieństwo Ronaldo u Armaniego...No, może troszkę się zapędziłyśmy, wszak Michał, zakładamy, odsłonił tor ze szlachetnych pobudek.

Pamiętacie te słodkie chwile glorii polskich złotych wioślarzy na Igrzyskach? Pamiętacie walkę, wzruszenia i łzy Michała? Pamiętacie medalową radość? Jeśli nie, to teraz na pewno porządnie ten pan wryje się Wam w pamięć. Oto w ramach projektu prospołecznego "Mam pasję! Cukier mi nie podskoczy!'', mającego na celu pomoc ludziom cierpiącym na tę wcale nierzadką chorobę w realizowaniu ich marzeń i podniesienie świadomości wśród Polaków na temat tego problemu, Jeliński postanowił pokazać nam klatę. Chyba niema lepszego sposobu na Ciacha.

 


 

Do fantastycznych fotografii bohaterskie ''słodkie ciacho'' dołączyło też swą wypowiedź:

 

 

Oraz reklamę:

 

 

Nie da się ukryć, że Jeliński ma w sobie dużo uroku, zawsze miałyśmy słabość do mężczyzn z wadą wymowy...

 

W Polsce z cukrzycą walczy ponad 1,5 miliona osób. Przykład Michała pokazuje, że oni nie tylko funkcjonują, jak ludzie zdrowi, ale i odnoszą takie same lub większe sukcesy. Nie bójmy się zetknięcia z chorobą i pamiętajmy, że diagnoza to nie koniec świata. To może być wręcz początek nowej drogi, przeplatanej sportowymi osiągnięciami i odważnym sesjami na podobieństwo Ronaldo u Armaniego...No, może troszkę się zapędziłyśmy, wszak Michał, zakładamy, odsłonił tor ze szlachetnych pobudek.

 

Na pewno na Facebooku polubimy.