Cieszynka dnia: na formularzy

Zdając sobie sprawę, że tradycyjny sposób "bez koszulki" jest bezkonkurencyjny i najlepszy, inaugurujemy jednak naszą nową mundialową rubrykę, w której prezentować będziemy najciekawsze sposoby celebracji pogolowo - meczowych.

 

 


A na początek: radość piłkarzy Ghany po wygranym w dość dramatycznych okolicznościach meczu z Serbią. Pierwsza wygrana afrykańskich piłkarzy, więc i wielka radość jak najbardziej zasłużona. Nam jednak najbardziej podoba się zaczerpnięty z formuły 1 wilgotny sposób świętowania. Szkoda, że chłopcy nie mają szampana, ale przecież (kazali nam to napisać) można się bawić bez alkoholu....

 

 

 

 

 

 

PS Bonus - Absurdalna ciekawostka dnia:

 

 


Trener reprezentacji Słowenii Matjaż Kek będąc jeszcze szkoleniowcem drużyny młodziezowej pracował jednocześnie w lokalnym radiu jako didżej. Cool, huh?

 

 

 

Znacie jakieś absurdalne ciekawostki? Usłyszałyście zabawny komentarz? A może (właśnie o to chodzi nam najbardziej) macie coś ciekawego do powiedzenia o mundialowych przeżcyiach? Koemntujcie i piszcie do nas! Ogłaszamy minikonkurs na komentarz dnia - codziennie będziemy starały sie wyłowić wypowiedź najciekawszą, najzabawniejszą lub najbardziej intrygującą - i opublkować ją razem z Cieszynką/Zdjęciem/Filmikiem dnia!

Zatem do klawiatur! Przeżyjmy te Mistrzostwa razem