Przedmundialowy fotodzienniczek - Włosi przegrywają z Meksykiem

1:2. Młodzież Meksyku piękną grą nareszcie przełamuje dyktat europejskich rywali, a Fabio Cannavaro się rozkracza - nie pytajcie , co dla nas ważniejsze.

 

 

Meksykanie ograli Włochów 1:2. Młodzież Meksyku piękną grą przełamała dyktat europejskich rywali 1:2. Młodzież Meksyku przełamała dyktat Włochów, europejskich rywali. Nie możemy powiedzieć, że cieszy nas średnia forma mistrzów świata... Nie możemy powiedzieć, że cieszy nas średnia forma królujących nam miłościwie mistrzów świata. Przy okazji, czy wiecie, że Lippi wykluczył z kadry pięknego Borriello? Siłą nas trzymają, żebyśmy nie zakrzyknęły, że ma za swoje, że to zemsta bogów (tudzież bogini piękna Afrodyty). Z innej beczki: tuż przed meczem Włosi wzięli udział w uroczystości żałobnej ku czci kibiców-ofiar tragedii w 1984 roku. A tymczasem: - Anglicy dolecieli do Afryki - Sami Khedira z reprezentacji Niemiec podoba nam się coraz bardziej - Diego Milito doznał jakiejś pechowej kontuzji - oby nie okazała się zbyt poważna - Francuzi nie przestają - ku uciesze tłumów - trenować w koszulkach bez rękawów - Christian Ericssen z Danii ma dokładne taki sam obrys głowy, jak popularny przyrząd treningowy. Z cyklu: dziwne, niesamowite, obłe.

Nie możemy powiedzieć, że cieszy nas za to bardzo średnia aktualnie forma jeszcze wszak królujących nam miłościwie mistrzów świata. Przy okazji, czy wiecie, że Lippi wykluczył z kadry pięknego Borriello? Siłą nas trzymają, żebyśmy nie zakrzyknęły, że ma za swoje, że to zemsta bogów (tudzież bogini piękna, Afrodyty).

 

Z innej beczki: tuż przed meczem Włosi wzięli udział w uroczystości żałobnej ku czci kibiców-ofiar tragedii w 1984 roku:

 


 

A tymczasem:

 

Anglicy dolecieli do Afryki

 

 

Sami Khedira z reprezentacji Niemiec podoba nam się coraz bardziej

 

 

Diego Milito doznał jakiejś pechowej kontuzji - oby nie okazała się zbyt poważna

 

 

Francuzi nie przestają - ku uciesze tłumów - trenować w koszulkach bez rękawów

 


 

A Christian Ericssen z Danii ma dokładne taki sam obrys głowy, jak popularny przyrząd treningowy. Z cyku: dziwne, niesamowite, obłe.

 

 

Więcej,  oczywiście, do zobaczenia w galerii, a jak to nie starczy, to zapraszamy po weekendzie.