Zdjęcie dnia: ekhm, ekhm...

Tak, wiemy, że nawet przy najszczerszych chęciach trudno zaliczyć pingwiny do kategorii "ciacha dnia", nie mówiąc już o małych koreańskich dziewczynkach, ale te zdjęcia po prostu nas powaliły i musiałyśmy je Wam pokazać.

 

 


Pingwiny i piłka?! Wiemy, że trudno zaliczyć pingwiny do kategorii "ciacha dnia", ale... Prawdziwe pingwiny ubrane w koszulki piłkarskie rozegrały malutką piłką na miniaturowym boisku prawdziwy mecz piłkarski. Czy to powód by kibicować Korei Płd.? Tak, wiemy, że nawet przy najszczerszych chęciach trudno zaliczyć pingwiny do kategorii "ciacha dnia", nie mówiąc już o małych koreańskich dziewczynkach, ale musiałyśmy opowiedzieć Wam o zaistniałym wydarzeniu... Pingwiny (tak, prawdziwe!) ubrane w koszulki piłkarskie rozegrały malutką piłką na miniaturowym boisku prawdziwy mecz piłkarski. Grozę sytuacji potęgują wspomniane już ubrane na różowo dziewczynki i kobieta z rogami, która asystowała przy wydarzeniu. A może po prostu to my nie powinnyśmy już więcej pić? Czy pingwiny to wystarczający powód by kibicować Korei Południowej?

Pingwiny (tak, prawdziwe!) ubrane w koszulki piłkarskie i rozgrywające malutką piłką na miniaturowym boisku prawdziwy mecz piłkarski. Grozę sytuacji potęguja wspomniane już ubrane na różowo dziewczynki i kobieta z rogami. A może po prostu to my nie powinnyśmy już więcej pić?

 

 

 

 

 

 

Czy pingwiny to wystarczający powód by kibicować Korei Południowej?