Przedmundialowy fotodzienniczek - Naomi Campbbell i Louis Vuitton

Tylko na wstępie - reszta bowiem poświęcona największym ciachom na mundial, których absolutnie nie możecie przegapić.

 

 

Naomi Campbbell i piłka Kogo kręci futbol. Piłką nożną zainteresowały się takie sławy jak Naomi Campbell i ukrywający się zazwyczaj w kokpicie bolidu Formuły 1 Nico Rosberg. Tylko na wstępie - reszta bowiem poświęcona największym ciachom na mundial, których absolutnie nie możecie przegapić. Przedstawiciel imperium Vuittona i nadal, mimo upływu lat, najpopularniejsza czarnoskóra modelka Naomi Campbell, postanowili ogrzać się nieco w pucharowym blasku. Podobne zainteresowanie piłką nożną objawił również i Nico Rosberg. Czy można im jednak mieć cokolwiek za złe? Jak tu nie skorzystać z możliwości z przebywania w miejscach, gdzie kręcą się: cudowny Carlos Bocanegra, niedawno porosły Oguchi Onyewu, pocieszny Robinho, jedyny w swoim rodzaju Cristiano Ronaldo (jego drużyna wygrała wczoraj sparing z Kamerunem) i uśmiechnięty (!) Bastian Schweinsteiger.

Przedstawiciel imperium Vuittona i nadal, mimo upływu lat, najpopularniejsza czarnoskóra modelka postanowili ogrzać się nieco w pucharowym blasku. Podobne zainteresowanie piłką nożną objawił również i Nico Rosberg:

 

 

Czy można im jednak mieć cokolwiek za złe? Jak tu nie skorzystać z możliwości z przebywania w miejscach, gdzie kręcą się:

 

cudowny Carlos Bocanegra

 

 

niedawno porosły Oguchi Onyewu

 

 

pocieszny Robinho

 

 

jedyny w swoim rodzaju Cristiano Ronaldo (jego drużyna wygrała wczoraj sparing z Kamerunem)

 

 

uśmiechnięty (!) Bastian Schweinsteiger