Cristiano Ronaldo na froncie

Carlos Queiroz udowadnia piłkarzom, że mundial to prawdziwa, krwawa wojna.

 

 

Portugalia na froncie Piłkarze Portugalii przeszli specjalny trening z wojskowymi lotnikami Piłkarze Portugalii przeszli specjalny trening z wojskowymi lotnikami W bojowych strojach i z pomalowanymi twarzami wzmacniali ducha walki oraz dyscyplinę Groźnie wyglądająca reprezentacja Portugalii z Cristiano Ronaldo na czele pozuje do zdjęć z karabinami, w bojowych strojach i pomalowanych twarzach. Drużynę Carlosa Queiroza odwiedzili reprezentanci portugalskich sił powietrznych, którzy mieli zaszczepić piłkarzom ducha walki. Na piątek nie zaplanowano żadnych zajęć, za to reprezentacja Portugalii miała stawić czoło nowym doświadczeniom. Przedstawiciele portugalskich sił powietrznych zorganizowali drużynie Queiroza specyficzny trening, który odbył się na Stadionie Santosa Pinto. Carlos Queiroz udowadnia piłkarzom, że mundial to prawdziwa, krwawa wojna. A może po prostu chciał pobawić się z chłopcami w żołnierzy. Bo żeby aż farbę na twarz nakładać i groźnymi minami straszyć? Jak pisze Sport.pl, "celem było wzmocnienie ducha walki, koleżeństwa, zgrania, dyscypliny i lojalności". Ciekawe, czy jeden dzień na poligonie jest w stanie zdziałać takie cuda, choć z drugiej strony - co my możemy wiedzieć o koleżeństwie wśród Portugalczyków.

A może po prostu chciał pobawić się z chłopcami w żołnierzy. Bo żeby aż farbę na twarz nakładać i groźnymi minami straszyć?

 

Jak pisze Sport.pl, ''celem było wzmocnienie ducha walki, koleżeństwa, zgrania, dyscypliny i lojalności''. Ciekawe,czy jeden dzień na poligonie jest w stanie zdziałać takie cuda, choć z drugiej strony - co my możemy wiedzieć o koleżeństwie wśród Portugalczyków.

 


 

Przy okazji, serwis Widelec sporządził zestawienie hipotez związanych z ewentualnym dołączeniem Cristiano Ronaldo do zastępu poborowych. Zabawne, dodałybyśmy może uwagę, że Cristiano już dawno padł ofiarą fali i dobrze mu tak, lecz najważniejsze jest to, że Ciacha też tam zostały przez kolegów wspomniane. Pozdrawiamy.

 

 

A jaką rolę w wojsku dla Cristiano widziałybyście Wy?


Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!