Euro 2016 odbędzie sie we Francji

Co Wy na to?

 

 

Francja i Euro 2016 Co Wy na to? Poagitował co nieco Zidane, płomienne przemowy wygłosił Nicolas Sarkozy i stało się - następne mistrzostwa Europy w piłce nożnej odbędą się w kraju żabich udek. Poagitował co nieco Zidane, płomienne przemowy wygłosił Nicolas Sarkozy i stało się - następne mistrzostwa Europy w piłce nożnej odbędą się w kraju żabich udek, zamków nad Loarą, wieży Eiffela i torsu Yoanna Gourcuffa. Tym samym ''Trójkolorowi'' otrzymują darmowy i bezwysiłkowy wstęp na turniej. Niepotrzebne będą sztuczki Thierry'ego Henry'ego, który w 2016 i tak już pewnie nie zagra. Perspektywa rozgrywania mistrzostw w pięknych francuskich krajobrazach raczej napawa przyjemną nadzieją i optymizmem, z jednym tylko ''ale'': szkoda bowiem Paolo Maldiniego, który równie gorąco jak Zidane próbował promować ziemię włoską. Nie pomogły jednak ani błyszczące włosy, ani szykowny garnitur tego seksownego emeryta - zwyciężyły natomiast jakieś inne, bardziej pragmatyczne, należy wierzyć, względy. Otrząsnąwszy się ze snów na jawie o uroczym tete-a-tete z Maldinim pod wieżą Eiffela i zakupach na Polach Elizejskich na chwilę przed finałowym meczem Euro 2016 Polska-Francja, zapytujemy po raz wtóry: i co Wy na to?

Poagitował co nieco Zidane, płomienne przemowy wygłosił Nicolas Sarkozy i stało się - następne Misztrzostwa Europy w piłce nożnej odbędą się w kraju żabich udek, zamków nad Loarą, wieży Eiffela i torsu Yoanna Gourcuffa. Tym samym, ''Trójkolorowi'' otrzymują darmowy i bezwysiłkowy wstęp na turniej. Nie potrzebne będą sztuczki Thierry'ego Henry, który w 2016 i tak już pewnie nie zagra.

 Perspektywa rozgrywania mistrzostw w pięknych fancuskich krajobrazach raczej napawa przyjemną nadzieją i optymizmem, z jednym tylko ''ale'': szkoda bowiem Paolo Maldiniego, który równie gorąco jak Zidane próbował promować ziemię włoską. Nie pomogły jednak ani błyszczące włosy, ani szykowny garnitur tego seksownego emeryta - zwyciężyły natomiast jakieś inne, bardziej pragmatyczne, należy wierzyć, względy.

 

 

Otrząsnąwszy się ze snów na jawie o uroczym tete-a tete z Maldinim pod wieżą Eiffela i zakupach na Polach Elizejskich na chwilę przed finałowym meczem Euro 2016 Polska-Francja, zapytujemy po raz wtóry: i co Wy na to?