Sport.pl

Na początek dnia: Andy Murray odpada z French Open

Mistrz min wyeliminowany przez Tomasa Bedrycha. Też jest Wam smutno?

 


Murray przegrał w Paryżu Mistrz min wyeliminowany przez Tomasa Bedrycha. Też jest Wam smutno? Andy Murray odpadł z prestiżowego turnieju tenisowego French Open. Szkotowi nie pomógł jakże bogaty repertuar skrzywień, zmarszczek i innych mimicznych sztuczek Andy Murray odpadł z rozgrywanego w Paryżu turnieju tenisowego French Open. Mistrz min został wyeliminowany przez Tomasa Bedrycha. Też jest Wam smutno? Bo nam bardzo. Jakoś zawiodły pokładane w tym roku w Szkocie wielkie nadzieje. I nie pomógł jakże bogaty repertuar skrzywień, zmarszczek i innych mimicznych sztuczek. Nie zmienia to faktu, że popatrzeć na Andy'ego zawsze jest miło - jeśli nie przyjemnie, to na pewno - ciekawie. Facjatą nie pomógł sobie również biedny Jo Tsonga, którego smutne oczka nie były w stanie pokonać kontuzji. Ulubieniec paryskiej (i nie tylko) publiczności skreczował wczoraj w meczu Michaiłem Jużnym, co ściągnęło na jego twarz największe zachmurzenie w Europie Zachodniej. Nie da się nie solidaryzować w bólu.

Bo nam bardzo. Jakoś zawiodły pokładane w tym roku w Szkocie wielkie nadzieje. I nie pomógł jakże bogaty repertuar skrzywień, zmarszczek i innych mimicznych sztuczek. Nie zmienia to faktu, że popatrzeć na Andy'ego zawsze jest miło - jeśli nie przyjemnie, to na pewno - ciekawie.

 


 

Facjatą nie pomógł sobie również biedny Jo Tsonga, którego smutne oczka nie były w stanie pokonać kontuzji. Ulubieniec paryskiej (i nie tylko) publiczności skreczował wczoraj w meczu Michaiłem Jużnym, co ściągnęło na jego twarz największe zachmurzenie w Europie Zachodniej. Nie da się nie solidaryzować w bólu.

 

 

Jak się zapewne doskonale domyślacie, pogromcy naszych milusińskich mieli miny zgoła inne, o czym można naocznie przekonać się w galerii. A na koniec zdjęcia innych bezlitosnych ''katów'', czy też surferów płynących na fali zwycięstwa - cudownego Rafaela Nadala

 

 

i bogom równego Rogera Federera

 

 

Oni nigdy nam się nie nudzą, na czym to polega?

 


 

 

 

 

Więcej o: