Przedmundialowy fotodzienniczek - kolejny dzień przygotowań, nie tylko Ronaldo podekscytowany

Choć on chyba najbardziej.

 


Przed mundialem - 28.05. Kolejny dzień przygotowań, nie tylko Ronaldo podekscytowany Do grupy ''Młodzi, zdolni, ciachowi i niejadący do RPA'' dołączył śliczny Duńczyk Simon Kjaer, który doznał feralnej kontuzji w towarzyskim meczu z Senegalem. - Swoje radosne podniecenie, spotęgowane zapewne jeszcze nową narzeczoną w okolicach, C-Ron okazywał w czwartek na wiele sposobów - współczujemy znajdującemu się w zasięgu rąk Żelka Deco. Nic dziwnego, że po tych lepkich incydentach chłopak (a właściwie już mocno dojrzały, jak na futbolowe standardy, mężczyzna) jakby zamknął się w sobie. Cristiano nie jest, oczywiście, jedynym, który z niepokojącą gorliwością garnie się do swoich kolegów. Nie od dziś podobny trend obserwujemy u Hiszpanów. Widać każdy inaczej mundialowym emocjom musi dać upust. Inni wolą po prostu nad przyszłością się zadumać. - Bastian Schweinsteiger najwyraźniej zaprzyjaźnił się ze statusem ikony mody niemieckiej reprezentacji (kryzys wieku średniego, a może kłopoty w związku?). - Thomas Mueller, pokazywany głównie ze względu na towarzyszącego mu, ładniutkiego i rozbijającego związek Schwieniego Holgera Badstubera, chyba sobie obił nieco twarzyczkę. W jego wypadku słowo ''twarzyczka'' brzmi ironicznie i tak chyba zresztą brzmieć powinno. - Ze smutnych doniesień - do załamanej grupy ''Młodzi, zdolni, ciachowi i niejadący do RPA'' dołączył w czwartek śliczny Duńczyk Simon Kjaer, który doznał feralnej kontuzji w towarzyskim meczu z Senegalem. Szkoda chłopaka. Jeśli chodzi o Przedmundial: dziękujemy, to by było na tyle. Na następne wydanie dzienniczka zapraszamy już po weekendzie.

Swoje radosne podniecenie, spotęgowane zapewne jeszcze nową narzeczoną w okolicach, C-Ron okazywał wczoraj na wiele sposobów - współczujemy znajdującemu się w zasięgu rąk Żelka Deco.

 

 

 

Nic dziwnego, że po tych lepkich incydentach chłopak (a właściwie już mocno dojrzały, jak na futbolowe standardy, mężczyzna) jakby zamknął się w sobie.

 

 

Cristiano nie jest, oczywiście, jedynym, który z niepokojącą gorliwością garnie się do swoich kolegów. Nie od dziś podobny trend obserwujemy u Hiszpanów.

 

 

Widać każdy inaczej mundialowym emocjom musi dać upust. Inni wolą po prostu nad przyszłością się zadumać.

 

 

Z innych ciekawostek: wczoraj przyszedł czas na zbiorowe fotografowanie Argentyńczyków:

 

 

Szwajcarzy mają niezwykłe (lecz jak tu mówić o niezwykłości w obliczu takich przygotowań) metody treningowe: wypasione papierosy i uprzęże.

 

 

Amerykanie w swoich brzydkich bluzach spotkali się z byłym i obecnym Prezydentem, tłumacząc, co to jest ten ''saker'.

 

 

Nando Torres lewituje, jak na niego przystało.

 

 

Bastian Schweinsteiger najwyraźniej zaprzyjaźnił się ze statusem ikony mody niemieckiej reprezentacji (kryzys wieku średniego, a może kłopoty w związku?). Spójrzcie tylko na ten grymas.

 

 

A Thomas Mueller, pokazywany głównie ze względu na towarzyszącego mu, ładniutkiego i rozbijającego związek Schwieniego Holgera Badstubera, chyba sobie obił nieco twarzyczkę. W jego wypadku słowo ''twarzyczka'' brzmi ironicznie i tak chyba zresztą brzmieć powinno.

 

 

Ze smutnych doniesień - do załamanej grupy ''Młodzi, zdolni, ciachowi i niejadący do RPA'' dołączył wczoraj śliczny Duńczyk Simon Kjaer, który doznał feralnej kontuzji w towarzyskim meczu z Senegalem. Szkoda chłopaka.

 

 

Jeśli chodzi o Przedmundial: dziękujemy, to by było na tyle. Na następne wydanie dzienniczka zapraszamy już po weekendzie.

 

A jeśli masz zamiar kibicować tym reprezentacjom na nadchodzących MŚ, zagłosuj na nie TUTAJ lub TUTAJ. Te ciała czekają na Twoje wsparcie.

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!