9 dowodów na to, że formułowe kominiarki mogą być seksowne

Bo co za sztuka zrobić zdjęcie biednemu szamotającemu się z kominiarką kierowcy, wkleić  je obok obrazka Papy Smerfa i kazać szukać pięciuset różnic. My postawiłyśmy sobie zadanie o wiele trudniejsze.

 


9. Sebastian Vettel

 

 

To on właśnie zainspirował  nas do całej zabawy filmikiem, w którym przyszedł, ściągnął zamaszystym gestem kominiarkę uwalniając burzę gęstych blond loków. Czyż nie brzmi to jak fragment pierwszego rozdziału Harlequina? Bo jak fantazja erotyczna podpisanej niżej redaktorki już na pewno. Tutaj jednak Sebastian w wydaniu bardzo poważnym, wciąż nieziemsko seksownym.


8. Nico Rosberg

 

 

Niewiarygodne. Udało nam się  znaleźć kierowcę, który wygląda lepiej w czapie niż bez. TAK! dla Nico Rosberga w kominiarce!


7. Mark Webber

 

 

A czy Australijczyk również  nie prezentuje się tak jakby dostojniej, szlachetniej, a może nawet lepiej w tym nietypowym akcesorium niż bez?


6. Jenson Button

 


Brytyjczyk przedstawia nam natomiast wersję rozgniewanego wojownika ninja. Mrauu!


5. Nico Hulkenberg

 

 

Sposób na ''zrobię groźną  minę, to może nie będę tak kretyńsko w tej skarpecie wyglądał'' zastosował również Nico Hulkenberg. Z równie udanym rezultatem.

 

4. Felipe Massa

 

 

Czyż Bejbi nie wygląda tu jakby ze ściągania kominiarki robił grę wstępną? Ciacha, bejbis, stay cool!


3. Lewis Hamilton

 

 

Jak się okazuję kominiarkę  można również świetnie wykorzystać do wyeksponowania swojego dostojnego, pogrążonego w zadumie profilu.


2. Kimi Raikkonen

 

 

O czym doskonale wie również  Kimi Raikkonen. Którym zapewne zachwycałybyśmy się nawet w skarpie Bożydara na głowie.

 

1. Jaime Alguersuari

 

 

Profil profilem, ale co kominiarka może zrobić w kwestii dobrego wyeksponowania oczu. Takich pięknych oczu. Kominiarki FTW!

 

ruby blue

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!