Już jutro - FINAŁ LIGI MISTRZÓW!!!

I CIACHOWA RELACJA. Komu będziecie kibicować (ciachrelacjonujące wyłączywszy)?

 

 

Finał Ligi Mistrzów Komu będziecie kibicować w starciu Bayernu z Interem? Już w sobotę jeden z dwóch najważniejszych meczów roku (drugi jest finał MŚ) czyli finał Ligi Mistrzów, w którym Bayern Monachium zagra z Interem Mediolan. Bayern Monachium - czyli Arjen Robben, nieobecny na boisku, niestety, Franck Ribery, Mario Gomez, Ivica Olić, Anatolij Tymoszczuk, Hamit ALtintop, Philipp Lahm, Bastian Schweinsteiger,trener van Gaal i wielu innych. Inter Mediolan - przede wszystkim były protegowany van Gaala, bardzo specjalny Jose Mourinho, Javier Zanetti, Marco Materazzi, Mario Balotelli, Julio Cesar, Maicon, Samuel Et'o, Diego Milito i inni wielcy. Ważne nazwiska jeszcze ważniejszych piłkarzy. Już w sobotę o 20.45 na stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie wszyscy ci gracze zmierzą się w jednym z dwóch najważniejszych (obok finału mundialu) pojedynków futbolowych tego roku. Oprócz przedstawicieli obu drużyn, na boisko wybiegnie również nasz dobry znajomy, Howard Webb, który będzie głównym arbitrem spotkania. A komu Wy kibicujecie, za kogo cierpią Wasze wymiętoszone kciuki? A może cały czas się wahacie, ze względu na nieoczekiwany splot wydarzeń, skutkujący nieobecnością w finale LM którejkolwiek z angielskich drużyn lubi Barcelony, nie podjęłyście jeszcze decyzji?

Bayern Monachium - czyli Arjen Robben, nieobecny na boisku, niestety, Franck Ribery, Mario Gomez, Ivica Olić, Anatolij Tymoszczuk, Hamit ALtintop, Philipp Lahm, Bastian Schweinsteiger,trener van Gaal i wielu innych. Inter Mediolan - przede wszystkim były protegowany van Gaala, bardzo specjalny Jose Mourinho, Javier Zanetti, Marco Materazzi, Mario Balotelli, Julio Cesar, Maicon, Samuel Et'o, Diego Milito i inni wielcy. Ważne nazwiska jeszcze ważniejszych piłkarzy.

 

Już jutro o 20.45 na stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie wszyscy ci gracze zmierzą się w jednym z dwóch najważniejszych (obok finału mundialu) pojedynków futbolowych tego roku. Oprócz przedstawicieli obu drużyn, na boisko wybiegnie również nasz dobry znajomy, Howard Webb, który będzie głównym arbitrem spotkania.

 


 

A komu Wy kibicujecie, za kogo cierpią Wasze wymiętoszone kciuki? A może cały czas się wahacie, ze względu na nieoczekiwany splot wydarzeń, skutkujący nieobecnością w finale LM którejkolwiek z angielskich drużyn lubi Barcelony, nie podjęłyście jeszcze decyzji?

 

Na wszelki wypadek i dla ułatwienia wyboru zamieszczamy odpowiednią ilość zdjęć ciach z Bayernu i Interu, które w obawie przed atakami wulkanicznego pyłu dotarły do stolicy Hiszpanii już wczoraj. Patrzcie, cieszcie oczy swoje i głosujcie w naszej sondzie. A jutro czytajcie naszą relację na żywo i ślijcie własne komentarze na adres ciacha@g.pl.

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!