Brat Johna Terry`ego ma romans. Z dziewczyną kolegi z drużyny...

To nie żart. Bo nawet, gdyby to był żart, byłby bardzo mało śmieszny.

 

 


Co za rodzina!? Rozumiemy tę presję ze strony zdolniejszego rodzeństwa, tę ambicję, żeby mu we wszystkim dorównać, te nieustanne porównania i pragnienie udowodnienia, iż "ja też potrafię", ale hmmm... kategoria, którą do porównań z Johnem wybrał sobie jego starszy brat Paul, jest jakby trochę... niefortunna.

 

 

 

Paul Terry ma 31 lat i gra jako środkowy pomocnik w piątoligowym Rushden & Diamonds. Na polu piłkarskim nie może się więc za bardzo równać ze swoim młodszym bratem, i być może to było właśnie motywacją do dorównania mu na polu podbojów miłosnych. "Że co, że niby ja nie zaliczę dziewczyny kolegi z drużyny?" - pomyślał Paul, a jak pomyślał, tak zrobił, i umówił się z wybranką bramkarza Diamentów - Dale'a Robertsa. Wybranka ma lat 25, nazywa się Lindsey Cowan i przyznaje się do winy. Zaprzeczył natomiast Paul - przynajmniej w konfrontacji z głównym poszkodowanym - gdyż innym kolegom z drużyny nie omieszkał się swoim wyczynem pochwalić.

 

 

 

Dale (bramkarz, ofiara) jest zdruzgotany - chodził z Lindsey (winowajczynią, ofiarą?) od czasów szkolnych, koledzy z drużyny są oburzeni - Paul będzie musiał chyba poszukać innego pracodawcy, Fabio Capello już podjął odpowiednie kroki, a my nie wiemy, czy śmiać się czy płakać.
Wy wiecie?