Sport.pl

Danny Agger ożenił się!

Długopisy w dłoń i z listy niezwykle atrakcyjnych kawalerów do wzięcia wykreślamy kolejne nazwisko: Agger, drugi w kolejności największy piegus Liverpoolu, w weekend wszedł w związek małżeński.

 

 

Danny Agger ożenił się! Danny Agger z Liverpoolu ożenił się ze swoją dziewczyną Sofie Danny Agger, drugi w kolejności największy piegus Liverpoolu, ożenił się z Sofie! W stanie oficjalnie określanym jako ''wolny'' dotrwał aż do 26. roku życia. Długopisy w dłoń i z listy niezwykle atrakcyjnych kawalerów do wzięcia wykreślamy kolejne nazwisko: Agger. Drugi w kolejności największy piegus Liverpoolu w weekend wszedł w związek małżeński. Reprezentant Danii i podopieczny Rafaela Beniteza - jak na standardy futbolowego świata - wytrzymał nadspodziewanie długo. W stanie oficjalnie określanym jako ''wolny'' dotrwał bowiem aż do 26. roku życia. Pozwalało to dawać nadzieje, że to właśnie ten mężczyzna uparcie czeka na nas na Anfield Road - wystarczyłoby tylko przedrzeć się na boisko. Niestety - pozory mylą, a Danny Agger, oczywiście, przez cały czas miał Sofie, dziewczynę, a potem narzeczoną, którą w sobotę zawiózł taksówką do ślubu. Szczęściara - przełkniemy nawet tę taksówkę. Co ciekawe, na uroczystości był też obecny kolega Danny'ego, Niklas Bendtner z konkurencyjnej angielskiej drużyny, który pojawił się ze swoją aktualną partnerką Caroliną Fleming, duńską hrabiną z zawrotnym majątkiem, matką dwójki dzieci i rozwódką starszą od Nickiego o 13 lat. Czyżby z nudów w swoim zamku wybrała się na polowanie na młode futbolowe ciałka? No, ale już bez złośliwości. Młodej parze gratulujemy nowego etapu w życiu. Mieszanej - również - odnalezienia miłości.

Reprezentant Danii i podopieczny Rafaela Beniteza i tak, jak na standardy futbolowego świata, i tak wytrzymał nadspodziewanie długo - w stanie oficjalnie określanym jako ''wolny'' dotrwał bowiem aż do 26. roku życia. Pozwalało to dawać nadzieje, że to właśnie ten mężczyzna uparcie czeka na nas na Anfield Road - wystarczyłoby tylko przedrzeć się na boisko...

 

Niestety - pozory mylą, a Danny Agger, oczywiście, przez cały czas miał Sofie, dziewczynę, a potem narzeczoną, którą w sobotę zawiózł taksówką do ślubu. Szczęściara - przełkniemy nawet tę taksówkę.

 


 

Co ciekawe, na uroczystości był też obecny kolega Danny'ego, Niklas Bendtner z konkurencyjnej angielskiej drużyny, który pojawił się ze swoją aktualną partnerką, Caroliną Fleming, duńską hrabiną z zawrotnym majątkiem, matką dwójki dzieci i rozwódką starszą od Nickiego o 13 lat. Czyżby z nudów w swoim zamku wybrała się na polowanie na młode futbolowe ciałka?

 

 

No, ale już bez złośliwości. Młodej parze gratulujemy nowego etapu w życiu. Mieszanej - również - odnalezienia miłości.

 


Więcej o: