Kto jeszcze podziwia Rafę Nadala?

Nie tylko Ciacha wielbią wspaniale grającego i wyglądającego Hiszpana. Za tenisistą stoi bardzo silne lobby...
Kto podziwia Nadala? Z takimi kibicami się nie przegrywa. Nie tylko Ciacha wielbią wspaniale grającego i wyglądającego Rafaela Nadala. Tenisiście kibicują też... piłkarze Realu Madryt. Nie tylko Ciacha wielbią wspaniale grającego i wyglądającego Hiszpana Rafaela Nadala. Za tenisistą stoi bardzo silne lobby... ...w postaci prawie całej piłkarskiej drużyny "Królewskich". Z takimi kibicami się nie przegrywa, takich kibiców się nie zawodzi, tacy kibice sprawiają, że skrzydła same rosną, a piłki - lecą torem wytyczonym przez magnetyczne spojrzenie (lub w kierunku wyznaczanym przez grzywkę) Cristiano Ronaldo. Na meczu Nadala pojawił się między innymi Iker Casillas, by wespół ze swą nową miłością po raz kolejny bezlitośnie wbić nam szpilkę w serce. Pojawiła się też piękna żona Raula. To jedna z tych kobiet, która mając na koncie zastęp dzieci (w tym jedno narodzone raptem pół roku temu) nadal wygląda, jakby właśnie zeszłą z wybiegu. Geny, dieta, szczęście, czy motywująca obecność męża-futbolisty przy boku?

...w postaci prawie całej drużyny ''Królewskich''. Z takimi kibicami się nie przegrywa, takich kibiców się nie zawodzi, tacy kibice sprawiają, że skrzydła same rosną, a piłki - lecą torem wytyczonym przez magnetyczne spojrzenie (lub w kierunku wyznaczanym przez grzywkę) Cristiano Ronaldo.

 

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/r_3Y_a07gBI&hl=pl_PL&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/r_3Y_a07gBI&hl=pl_PL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

 

Na meczu Nadala pojawił się, między innymi, Iker Casillas, by wespół ze swą nową miłością po raz kolejny bezlitośnie wbić nam szpilkę w serce. Zwróćmy też uwagę na piękną żonę Raula. To jedna z tych kobiet, która mając na koncie zastęp dzieci (w tym jedno narodzone raptem pół roku temu) nadal wygląda, jakby właśnie zeszłą z wybiegu. Geny, dieta, szczęście, czy motywująca obecność męża-futbolisty przy boku?

 

 

Bogowie są wśród nas.


Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!