Na dobry początek dnia: Christian Karembeu z małżonką

Najstarsze ciachowe góralki już go ledwie pamiętają, ale jak nie skorzystać z okazji, by pokazać tak piękną suknię, jaką na na czerwone dywany w Cannes założyła Adriana Karembeu?

 

 

Christian Karembeu z żoną Słowaczka Adriana Karembeu u boku męża pojawła się w Cannes Christian Karembeu ma przepiękną małżonkę - Słowaczkę Adrianę (z domu Sklenarikovą). Małżonkowie prezentowali się razem wyjątkowo dobrze w Cannes. Najstarsze ciachowe góralki już go ledwie pamiętają, ale przypomnijmy tylko, że Karembeu to były piłkarz, wybitny reprezentant Francji (mistrz świata i Europy z tą drużyną) i zawodnik, między innymi, Realu Madryt (dwukrotnie mistrz Ligi Mistrzów z tą drużyną). Obecnie 40-letni Christian jest skautem Arsenalu na Australię i Oceanię. Jest mu więc czego zazdrościć i do tej długiej listy dodamy także przepiękną małżonkę - Słowaczkę Adrianę (z domu Sklenarikovą). Małżonkowie prezentują się razem wyjątkowo dobrze. Jeszcze raz zapytamy, nie oczekując odpowiedzi: dlaczego niektórzy zarabiają krocie, mają bajkowe zawody i nieziemsko pięknych mężów, są piękni i kłują nas tym wszystkim w oczy, podczas gdy inni harują za grosze w różowych redakcjach, nie lansują się w Cannes nawet w grudniu i nie mają pięknych sukienek? Dlaczego?

Przypomnijmy tylko, że Karembeu to były piłkarz, wybitny reprezentant Francji (mistrz świata i Europy z tą drużyną) i zawodnik, między innymi, Realu Madryt (dwukrotnie mistrz Ligi Mistrzów z tą drużyną). Obecnie 40-letni Christian jest skautem Arsenalu na Australię i Oceanię.

 

Jest mu więc czego zazdrościć i do tej długiej listy dodamy także przepiękną małżonkę, Słowaczkę Adrianę (z domu Sklenarikovą). Kiedy nie bujają się na francuskich festiwalach, małżonkowie prezentują się tak:

 Jeszcze raz zapytamy, nie oczekując odpowiedzi: dlaczego niektórzy zarabiają krocie, mają bajkowe zawody i nieziemsko pięknych małżonków, są piękni i kłują nas tym wszystkim w oczy, podczas gdy inni harują za grosze w różowych redakcjach, nie lansują się w Cannes nawet w grudniu i nie mają TAKICH sukienek? Dlaczego?

 

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!