Sport.pl

Lech świętuje mistrza!

Bo w Polsce - co nie jest żadną tajemnicą - też mamy fajne autobusy.

 

 

Tak lechici wyjeżdżali swoją tymczasową bryką na imprezę na miasto:

 

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/RmO2GsafWww&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=pl_PL&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/RmO2GsafWww&color1=0xb1b1b1&color2=0xd0d0d0&hl=pl_PL&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="385"></embed></object>

 

A tak ich na poznańskim rynku witano - nie zabrakło chuliganów, rac i przekleństw, ale i wielkiej pompy i atmosfer euforii oraz podchmielonej zabawy, jakie zwykle towarzyszą tego typu zdarzeniom:

 

<object width="480" height="360"><param name="movie" value="http://www.dailymotion.com/swf/video/xdbgps_piykarze-lecha-wjeydyajy-na-stary-r_sport"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed type="application/x-shockwave-flash" src="https://www.dailymotion.com/swf/video/xdbgps_piykarze-lecha-wjeydyajy-na-stary-r_sport" width="480" height="360" allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"></embed></object>

 

Czy i Ty tam byłaś, miód, wino i piwo (jak widać na powyższych ruchomych obrazkach) z Kolejorzem piłaś? Jeśli tak - pisz, opowiadaj, relacjonuj. Może i Ciebie opublikujemy?


A na koniec, na deserek - skok gdzie indziej, do krainy szczęśliwości, tam, gdzie mężczyźni chodzą w garniturach i gdzie nawet polscy piłkarze są królami. Obejrzyjcie sobie galę Ekstraklasy sezonu 2009/2010. Nie musimy chyba dodawać, że warto i nie tylko ze względu na dwie statuetki dla Roberta Lewandowskiego.

 

(za link wyrazy dzisiejszej wdzięczności wędrują do Lolo).

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

 

 

Więcej o: