Sport.pl

Na dobry początek dnia: Rafael Nadal królem Madrytu


Bo jak Rafa się zamachnie...

 


Nadal królem Madrytu Bo jak Rafa się zamachnie... Nadal wygrał turniej ATP Masters 1000 na kortach ziemnych w Madrycie. W finale pokonał Rogera Federera. To była ich pierwsza potyczka od 12. miesięcy Rozstawiony z numerem drugim Rafael Nadal wygrał turniej ATP Masters 1000 na kortach ziemnych w Madrycie. W finale pokonał rozstawionego z jedynką Szwajcara Rogera Federera 6:4, 7:6 (7-5). To była ich pierwsza potyczka od 12. miesięcy. Ale wiadomo, że nie samym uderzeniem serca Ciach się zdobywa. Jeżeli przy okazji zwycięstwo okraszone jest takim uśmiechem, jak Nadala, to nie mamy żadnych pytań. Nawet jeśli przy okazji triumfu Hiszpan pokonuje naszego tradycyjnego bohatera, Rogera Federera. Rafaela Nadal wziął na Szwajcarze rewanż. Przed rokiem, w ich ostatnim starciu - również w Madrycie, Federer ograł Hiszpana 6:4, 6:4. W niedzielę górą był Nadal - wygrał 6:4, 7:6 po meczu, w którym nie zabrakło emocji i walki. Nie zabrakło także błędów, których mniej popełnił Hiszpan.

Ale wiadomo, że nie samym uderzeniem serca Ciach się zdobywa. Jeżeli przy okazji zwycięstwo okraszone jest takim uśmiechem:

 

 

...to nie mamy żadnych pytań. Nawet jeśli przy okazji triumfu Hiszpan pokonuje naszego tradycyjnego bohatera, Rogera Federera.

 


Nasz podpis do zdjęcia? Nadal: ''Mam nadzieję, że tym razem nie będziesz płakał, stary''. Na Wasze propozycje czekamy pod adresem ciacha@g.pl.

Więcej o: