Sport.pl

MUNDIALEJRO: Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej

Nic Wam to nie mówi, nieprawdaż? Coś tam może gdzieś wam się coś o tej kadrze obiło o uszy, ale co, gdzie i kiedy, to nawet szpilki Posh nie wiedzą. Co innego, gdy przytoczymy Wam nazwiska jej reprezentantów: Drogba, bracia Toure, Eboue, Kalou, oczy nagle zaczynają się rozszerzać, serce bić w przyspieszonym tempie, a w kolanach pojawia się znajoma miękkość. Bo to właśnie ta grupka przystojniaków zapewnia nam wachlarz emocji i ślinotoków, jak sezon długi i szeroki, w barwach największych europejskich potęg, ścigając się o największe cele.

 

 

Mundialejro: "Słonie" Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej nic Wam nie mówi, nieprawdaż? Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej nic nam nie mówi. Co innego nazwiska jej reprezentantów: Drogba, Eboue, Kalou, którzy grają dla europejskich potęg Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej nic Wam nie mówi, nieprawdaż? Co innego, gdy przytoczymy Wam nazwiska jej reprezentantów: Drogba, bracia Toure, Eboue, Kalou, oczy nagle zaczynają się rozszerzać, serce bić w przyspieszonym tempie, a w kolanach pojawia się znajoma miękkość. Bo to właśnie ta grupka przystojniaków zapewnia nam wachlarz emocji i ślinotok w barwach największych europejskich potęg, ścigając się o największe cele. Kiedy natomiast tego nie robią, tak jak w tegoroczne mundialowe lato, bawią się w "Słonie", czyli przebierają się w seksowne pomarańczowe trykoty, wybiegają na murawę, prezentują kilka magicznych sztuczek i strzelają gole na potęgę (aż 29 w eliminacjach do mundialu!), później tańczą dziki taniec zwycięstwa, ściągają koszulki...A co dalej - nie wiemy, zwykle mdlejemy właśnie w tym momencie. Okazję do przekonania się o tym będziemy miały już za niespełna półtora miesiąca, teraz pozwólcie, że przedstawimy Wam przedsmak tego, co czeka nas ze strony reprezentantów WKS w czerwcu. Przydomek: "Słonie" Trener: Sven-Goran Eriksson. Kiedy po niemieckim mundialu wieść o nim zaginęła, nie sądziłyśmy, że jeszcze kiedykolwiek ujrzymy te charakterystyczne okularki w wielkim futbolu, a jednak...Teraz po przygodach z czwartoligowymi zespołami nasz chłodny Szwed wreszcie wrócił do prawdziwej gry - od dwóch miesięcy szczęśliwie związany jest z reprezentacją WKS. Umiejętności reprezentacji: 1. Umiejętne i jakże efektowne łączenie swoich największych atutów, nawet gdy jeden z nich ma "aż" 163 cm (Bakary Kone), a drugi "tylko"189 cm (Didier Drogba) . 2. Latanie. Pamiętacie jeszcze tę wzruszającą bajkę o słodkim słoniku Dumbo? Otóż okazuje się, nie był on jedynym słoniem, który bezbłędnie pojął sztukę poruszania się w powietrzu, a jego dalecy kuzyni z Wybrzeża Kości Słoniowej też mają na ten temat niemałe pojęcie i czasem podczas meczów, nie mogąc już się powstrzymać, prezentują nam swoje podniebne możliwości.

No właśnie. Kiedy natomiast tego nie robią, tak jak w tegoroczne mundialowe lato, bawią się w "Słonie", czyli przebierają się w seksowne pomarańczowe trykoty (ach... spójrzcie tylko na poniższe zdjęcia i powiedzcie same czy to nie są najseksowniejsze, najładniejsze, najbardziej twarzowe stroje jakie będzie nam dane zobaczyć w RPA?), wybiegają na murawę, prezentują kilka magicznych sztuczek i strzelają gole na potęgę (aż 29 w eliminacjach do mundialu!), później tańczą dziki taniec zwycięstwa, ściągają koszulki...A co dalej - nie wiemy, zwykle mdlejemy właśnie w tym momencie. Okazję do przekonania się o tym, będziemy miały już za niespełna półtora miesiąca, teraz pozwólcie, że przedstawimy Wam przedsmak tego, co czeka nas ze strony reprezentantów WKS w czerwcu. Z góry prosimy o łaskawe wybaczenie nam faktu, że w co drugiej rubryce pojawia się nazwisko niejakiego pana Drogby, ale...to nie nasza wina, że on jest taki seksowny.


Przydomek: "Słonie"

 


Trener: Sven-Goran Eriksson. Nam wydaje się jakby jeszcze wczoraj był zaangażowany w burzliwy związek z Davidkiem Beckhamem i nieco mniej burzliwy, lecz bardziej namiętny z sekretarką angielskiej federacji, a jego twarz wyskakiwała z każdego brukowca i każdej lodówki. Piękne, stare dobre czasy. Kiedy po niemieckim mundialu wieść o nim zaginęła, nie sądziłyśmy, że jeszcze kiedykolwiek ujrzymy te charakterystyczne okularki w wielkim futbolu, a jednak...Teraz po przygodach z czwartoligowymi zespołami nasz chłodny Szwed wreszcie wrócił do prawdziwej gry - od dwóch miesięcy szczęśliwie związany jest z reprezentacją WKS. I jeżeli w sztabie "Słoni" nie znajdzie się żadna seksowna asystentka, wróżymy temu związkowi owocną przyszłość.

 

 


Klata: Didier Drogba. A któż by inny ? Niekwestionowany król klat angielskich muraw, afrykańskich stepów, ciachowych łam i ciachoczytelniczkowych serc. Ah,,,tylko różowej korony z puszkiem brakuje, ale postaramy się to w najbliższym czasie jakąś koronację naprędce wykombinować.

 

 

 


Oczy: Gervais Yao Kouassi. Widzicie te srebrne ogniki w nich igrające ? Tą nieprzyzwoitą czekoladową głębię w której można się zatopić, a nawet utopić ? Tą głębię, dzięki której po jedynym spojrzeniu od razu przejrzał by wszystkie nasze nieprzyzwoite myśli z nim związane?

 

 
Ramiona: Oho, chyba właśnie rozpracowałyśmy taktykę selekcji zawodników do reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Żadne tam testy sprawnościowe, podglądanie ich w klubach ani notowanie osiągnięć, a właśnie nieprzyzwoicie apetyczne ramiona są podstawowym i prawdopodobnie jedynym kryterium wyboru. Umięśnione i wyrzeźbione niczym u półbogów. Panowie z zarządu powinni byli przewidzieć, że wystarczy jeden rzut oka koneserek pięknych męskich ciał na jedno ze zdjęć drużynowych WKS, a cała naga prawda wyjdzie na jaw. Tymczasem w wyobraźni już wygodnie umieszczamy się między nimi.

 

 

 

 

 

Uśmiech: Klata, klata, klata i dla urozmaicenia klata - to zwykle w tym aspekcie rozpatrujemy aparcyję naszego przeboskiego Didiera. A rozpatrujemy nieroztropnie, przegapiając jeden malutki cud natury, który potrafi rozjaśnić jak najczarniejszy dzień i roztopić najtwardsze kobiece serce. Czy to dlatego, że pan Drogba zwykle po boisku biega z buńczuczną, groźną miną, czy właściwości tego uśmiechu są naprawdę tak magiczne? Jedno jest pewne, Ciacha nie od dziś mają na jego punkcie obsesję.

 


 


Łydki
: Hej, kochane Czytelniczki, czy ma może któraś z Was przypadkiem numer telefonu/maila/ adres kadrowego fizjologa Wybrzeża Kości Słoniowej? Chciałyśmy tylko mu pilnie przekazać, że efekty jego ćwiczeń doprowadzają pewną grupę kobiet z odległej Polski do szaleństwa. Takie męskie łydki schrupałybyśmy w całości.

 

 

Najseksowniejszy blondyn: Bo w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej nic nie jest niemożliwe. A przynajmniej to "nic" tyczące się piękna męskiego ciała i ciachowych westchnięć. Rezultatem tego jest obecność w kadrze Christiana Koffi Ndri mogącego się poszczycić intrygującą blond fryzurką, okalającą jeszcze bardziej intrygującą twarzyczkę. Ten facet ma coś w sobie.

 Największa osobowość: Didier Drogba. Aż strach pomyśleć gdzie byłaby reprezentacji WKS, bez najlepszego piłkarza Afryki 2008 i 2009, najbardziej doświadczonego gracza, swojego najskuteczniejszego strzelca, najprzystojniejszego piłkarza o niezłomnej woli walki i charakterze oraz największym autorytecie w drużynie? Cóż, na pewno nie mogłaby się po treningu przejść ulicą Didiera Drogby, a następnie wstąpić do baru i napić się piwa nazwanego jego imieniem. Tak, tak, dziewczęta, Pan Klata jest bożyszczem nie tylko w Ciacholandzie, ale i w swojej ojczyźnie. Bardzo słusznie.

 


 


Doświadczenie zawodowe:

 


- Mistrzostwa Świata 2006 w Niemczech - to był debiut uroczych "Słoni" na imprezie podobnej rangi, toteż nic więc dziwnego, że zjadła ich trema. Zresztą bliskie spotkania w fazie grupowej z takimi markami jak Holandia i Argentyna bynajmniej w jej pokonaniu nie pomogły, a damskie piski gdy któryś z graczy WKS doszedł do piłki mogły nieco speszyć nowicjuszy. Cóż, teraz kiedy mają już chrzest bojowy za sobą, mogą przystąpić do właściwej gry. W RPA, w 2010 roku.Osiągnięcia
:

 


- Pierwsze miejsce w nieoficjalnym ciachowym konkursie "Mam wielkiego i ohydnego mopa na głowie i jestem z tego dumny" dla Gervaisa Yao Kouassi.

 

 


- udział w kampanii społecznej. Ale nie byle jakiej tam kampanii społecznej, ale takiej stworzonej, opisanej i zrealizowanej sumiennie, wkładając w to całe swe dobrotliwe serce przez wszystkich reprezentantów. Akcja nosi nazwę "Przytul Drogbę" i polega na obdarowaniu szczęśliwego zainteresowanego darmowymi, zupełnie bezinteresownymi uściskami przy byle okazji. Chyba powinnyśmy się obrazić, że nikt nas do niej nie zachęcił, ale wszystko da się nadrobić...

 - porwanie najsłodszych i najrozkoszniejszych dzieciaczków na całym Wybrzeżu Kości Słoniowej i zaciągnięcie ich na murawę, by towarzysząc reprezentantom podczas uroczystego odśpiewania hymnów doprowadzili Ciacha do rozpłynięcia się z takiej ilości słodyczy na milimetr kwadratowy. Sprytna zagrywka.

 

 


Umiejętności

 


- umiejętne i jakże efektowne łączenie swoich największych atutów, nawet gdy jeden z nich ma "aż" 163 cm (Bakary Kone), a drugi "tylko"189 cm (Didier Drogba) . Tym obrazkiem pt. "Uroczy tatuś z jeszcze bardziej uroczym synkiem beztrosko spacerują po murawie w ciepłym rodzicielskim uścisku" Ciacha rozczulone są do głębi.

 


 


- latanie. Pamiętacie jeszcze tę wzruszającą bajkę o słodkim słoniku Dumbo? Otóż okazuje się, nie był on jedynym słoniem, który bezbłędnie pojął sztukę poruszania się w powietrzu, a jego dalecy kuzyni z Wybrzeża Kości Słoniowej też mają na ten temat niemałe pojęcie i czasem podczas meczów nie mogąc już się powstrzymać prezentują nam swoje podniebne możliwości. Nie widzimy co prawda nigdzie magicznego piórka, ale jak zajdzie taka potrzeba, chętnie sprawdzimy czy nie kryje się przypadkiem pod spodenkami...

 


 

Hobby:

 

- gimnastyka artystyczna. Ot, co. A nie mówiłyśmy, że "Słonie" wyczyniają na boisku magiczne sztuczki? Salta, szpagaty, obroty, wyskoki, piruety - co to dla nich z ich poczuciem równowagi, sprawnością, gibkością i wdziękiem?

 Zanim jednak poruszone do głębi naszymi, jakże przekonującymi argumentami w pełni oddacie się kibicowaniu i wielbieniu oraz malowaniu paznokcie w barwy tych uroczych "Słoników", pamiętajcie o jednym: kibicowanie reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej zobowiązuje....

 


 

Marina

 

 


Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

She Said PLAN B

Jeśli w załączniku znajdują się obrazki, nie zostaną wyświetlone.  Pobierz oryginalny załącznik.


MUNDIALEJRO: Reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej

Nic Wam to nie mówi, nieprawdaż ? Coś tam może gdzieś wam się coś o tej kadrze obiło o uszy, ale co, gdzie i kiedy to nawet szpilki Posh nie wiedzą. Co innego, gdy przytoczymy Wam nazwiska jej reprezentantów: Drogba, bracia Toure, Eboue, Kalou, oczy nagle zaczynają się rozszerzać, serce bić w przyspieszonym tempie, a w kolanach pojawia się znajoma miękkość. Bo to właśnie ta grupka przystojniaków zapewnia nam wachlarz emocji i ślinotoków, jak sezon długi i szeroki, w barwach największych europejskich potęg, ścigając się o największe cele.  

No właśnie. Kiedy natomiast tego nie robią, tak jak w tegoroczne mundialowe lato, bawią się w "Słonie", czyli przebierają się w seksowne pomarańczowe trykoty (ah... spójrzcie tylko na poniższe zdjęcia i powiedzcie same czy to nie są najseksowniejsze, najładniejsze, najbardziej twarzowe stroje jakie będzie nam dane zobaczyć w RPA ?), wybiegają na murawę, prezentują kilka magicznych sztuczek i strzelają gole na potęgę (aż 29 w eliminacjach do mundialu!), później tańczą dziki taniec zwycięstwa, ściągają koszulki...a co dalej nie wiemy, zwykle mdlejemy właśnie w tym momencie. Okazję do przekonania się o tym, będziemy miały już za niespełna półtora miesiąca, teraz pozwólcie, że przedstawimy Wam przedsmak tego, co czeka nas ze strony reprezentantów WKS w czerwcu. Z góry prosimy o łaskawe wybaczenie nam faktu, że w co drugiej rubryce pojawia się nazwisko niejakiego pana Drogby, ale...to nie nasza wina, że on jest taki seksowny.  

Przydomek: "Słonie"  

Trener: Sven-Goran Eriksson. Nam wydaje się jakby jeszcze wczoraj był zaangażowany w burzliwy związek z Davidkiem Beckhamem i nieco mniej burzliwy, lecz bardziej namiętny z sekretarką angielskiej federacji, a jego twarz wyskakiwała z każdego brukowca i każdej lodówki. Piękne, stare dobre czasy. Kiedy po niemieckim mundialu wieść o nim zaginęła, nie sądziłyśmy, że jeszcze kiedykolwiek ujrzymy te charakterystyczne okularki w wielkim futbolu, a jednak...Teraz po przygodach z czwartoligowymi zespołami nasz chłodny Szwed wreszcie wrócił do prawdziwej gry - od dwóch miesięcy szczęśliwie związany jest z reprezentacją WKS. I jeżeli w sztabie "Słoni" nie znajdzie się żadna seksowna asystentka, wróżymy temu związkowi owocną przyszłość.  

http://www.independent.co.uk/multimedia/archive/00024/10_24409t.jpg

Klata: Didier Drogba. A któż by inny ? Niekwestionowany król klat angielskich muraw, afrykańskich stepów, ciachowych łam i ciachoczytelniczkowych serc. Ah,,,tylko różowej korony z puszkiem brakuje, ale postaramy się to w najbliższym czasie jakąś koronację naprędce wykombinować.  

http://rodonline.typepad.com/rodonline/images/2008/05/04/2008_05_05_didier_drogba.jpg

http://www.newsoftheworld.co.uk/multimedia/archive/00071/drogba_muscles_280x4_71079a.jpg

Oczy: Gervais Yao Kouassi. Widzicie te srebrne ogniki w nich igrające ? Tą nieprzyzwoitą czekoladową głębię w której można się zatopić, a nawet utopić ? Tą głębię, dzięki której po jedynym spojrzeniu od razu przejrzał by wszystkie nasze nieprzyzwoite myśli z nim związane ?  

http://cache.daylife.com/imageserve/0eLYdUd7pEgmX/340x.jpg

Ramiona: Oho, chyba właśnie rozpracowałyśmy taktykę selekcji zawodników do reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej. Żadne tam testy sprawnościowe, podglądanie ich w klubach ani notowanie osiągnięć, a właśnie nieprzyzwoicie apetyczne ramiona są podstawowym i prawdopodobnie jedynym kryterium wyboru. Umięśnione i wyrzeźbione niczym u półbogów. Panowie z zarządu powinni byli przewidzieć, że wystarczy jeden rzut oka koneserek pięknych męskich ciał na jedno ze zdjęć drużynowych WKS, a cała naga prawda wyjdzie na jaw. Tymczasem w wyobraźni już wygodnie umieszczamy się między nimi.

http://farm1.static.flickr.com/85/264474724_6446e212e7.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3118/2565089888_2384ec5a0e.jpg

http://fistedaway.files.wordpress.com/2009/06/eboue.jpg

Uśmiech: Klata, klata, klata i dla urozmaicenia klata - to zwykle w tym aspekcie rozpatrujemy aparcyję naszego przeboskiego Didiera. A rozpatrujemy nieroztropnie, przegapiając jeden malutki cud natury, który potrafi rozjaśnić jak najczarniejszy dzień i roztopić najtwardsze kobiece serce. Czy to dlatego, że pan Drogba zwykle po boisku biega z buńczuczną, groźną miną, czy właściwości tego uśmiechu są naprawdę tak magiczne ? Jedno jest pewne, Ciacha od dziś mają na jego punkcie obsesję.  

http://c.wrzuta.pl/wi8383/445ba3750013227c461e4a6f/0/didier%20drogba

Łydki: Hej, kochane Czytelniczki, czy ma może któraś z Was przypadkiem numer telefonu/maila/ adres kadrowego fizjologa Wybrzeża Kości Słoniowej ? Chciałyśmy tylko mu pilnie przekazać, że efekty jego ćwiczeń doprowadzają pewną grupę kobiet z odległej Polski do szaleństwa. Takie męskie łydki schrupałybyśmy w całości.  

http://farm4.static.flickr.com/3047/2564217371_09ae907476.jpg

Najseksowniejszy blondyn: Bo w reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej nic nie jest niemożliwe. A przynajmniej to "nic" tyczące się piękna męskiego ciała i ciachowych westchnięć. Rezultatem tego jest obecność w kadrze Christiana Koffi Ndri mogącego się poszczycić intrygującą blond fryzurką, okalającą jeszcze bardziej intrygującą twarzyczkę. Ten facet ma coś w sobie.  

http://www.goalvideoz.com/images/players/85265KoffiNdriRomaric.jpg

Największa osobowość: Didier Drogba. Aż strach pomyśleć gdzie byłaby reprezentacji WKS, bez najlepszego piłkarza Afryki 2008 i 2009, najbardziej doświadczonego gracza, swojego najskuteczniejszego strzelca, najprzystojniejszego piłkarza o niezłomnej woli walki i charakterze oraz największym autorytecie w drużynie? Cóż, na pewno nie mogłaby się po treningu przejść ulicą Didiera Drogby, a następnie wstąpić do baru i napić się piwa nazwanego jego imieniem. Tak, tak, dziewczęta, pan Klata jest bożyszczem nie tylko w Ciacholandzie, ale i w swojej ojczyźnie. Bardzo słusznie,

http://amongthethugs.files.wordpress.com/2009/06/didier-drogba.jpg

Doświadczenie zawodowe:

- Mistrzostwa Świata 2006 w Niemczech - to był debiut uroczych "Słoni" na imprezie podobnej rangi, toteż nic więc dziwnego, że zjadła ich trema. Zresztą bliskie spotkania w fazie grupowej z takimi markami jak Holandia i Argentyna bynajmniej w jej pokonaniu nie pomogły, a damskie piski gdy któryś z graczy WKS doszedł do piłki mogły nieco speszyć nowicjuszy. Cóż, teraz kiedy mają już chrzest bojowy za sobą, mogą przystąpić do właściwej gry. W RPA, w 2010 roku.

Osiągnięcia:  

- Pierwsze miejsce w nieoficjalnym ciachowym konkursie "Mam wielkiego i ohydnego mopa na głowie i jestem z tego dumny" dla Gervaisa Yao Kouassi.

http://nationscup.mtnfootball.com/live/phase2/photo_admin/Upload/B10AXBA0781wl-1264370901.jpg

http://www.football365.fr/medias/foot/Football365_600x270/ligue_1/lemans/69071_LEMANS_GERVINHO_140608.jpg

- udział w kampanii społecznej. Ale nie byle jakiej tam kampanii społecznej, ale takiej stworzonej, opisanej i zrealizowanej sumiennie, wkładając w to całe swe dobrotliwe serce przez wszystkich reprezentantów. Akcja nosi nazwę "Przytul Drogbę" i polega na obdarowaniu szczęśliwego zainteresowanego darmowymi, zupełnie bezinteresownymi uściskami przy byle okazji. Chyba powinnyśmy się obrazić, że nikt nas do niej nie zachęcił, ale wszystko da się nadrobić...

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/12/02/article-1232516-06C71D60000005DC-694_468x356.jpg

http://www.dlcache.indiatimes.com/imageserve/07VWeMyggQb0M/350x.jpg

http://www.independent.co.uk/multimedia/archive/00014/drogba26_14034t.jpg

- porwanie najsłodszych i najrozkoszniejszych dzieciaczków na całym Wybrzeżu Kości Słoniowej i zaciągnięcie ich na murawę, by towarzysząc reprezentantom podczas uroczystego odśpiewania hymnów doprowadzili Ciacha do rozpłynięcia się z takiej ilości słodyczy na milimetr kwadratowy. Sprytna zagrywka.  

http://www.footballiscominghome.net/wp-content/uploads/2010/01/ivory-coast-toure-kalou-meite-and-drogba-pic-getty-594328443.jpg

Umiejętności

- umiejętne i jakże efektowne łączenie swoich największych atutów, nawet gdy jeden z nich ma "aż" 163 cm (Bakary Kone), a drugi "tylko"189 cm (Didier Drogba) . Tym obrazkiem pt. "Uroczy tatuś z jeszcze bardziej uroczym synkiem beztrosko spacerują po murawie w ciepłym rodzicielskim uścisku" Ciacha rozczulone są do głębi.  

http://www2.vietbao.vn/images/vn45/bong-da/45198051-Bo-Bien-Nga111.jpg

- latanie. Pamiętacie jeszcze tę wzruszającą bajkę o słodkim słoniku Dumbo ? Otóż okazuje się, nie był on jedynym słoniem, który bezbłędnie pojął sztukę poruszania się w powietrzu, a jego dalecy kuzyni z Wybrzeża Kości Słoniowej też mają na ten temat niemałe pojęcie i czasem podczas meczów nie mogąc już się powstrzymać prezentują nam swoje podniebne możliwości. Nie widzimy co prawda nigdzie magicznego piórka, ale jak zajdzie taka potrzeba, chętnie sprawdzimy czy nie kryje się przypadkiem pod spodenkami...

http://4.bp.blogspot.com/_g8ZGwNNW8fo/S0o7JHondTI/AAAAAAAAAW4/90THXn6rA9w/s400/gervinho.jpg

http://cache.daylife.com/imageserve/0fC4drw9fCf1w/340x.jpg

http://can.starafrica.com/fileadmin/files/sport/FOOT_EquipeNat_cotedivoire_drogba.jpg

Hobby:

- gimnastyka artystyczna. Ot, co. A nie mówiłyśmy, że "Słonie" wyczyniają na boisku magiczne sztuczki ? Salta, szpagaty, obroty, wyskoki, piruety - co to dla nich z ich poczuciem równowagi, sprawnością, gibkością i wdziękiem ?  

http://4.bp.blogspot.com/_PV7lyxICIBU/S4rpAEg3nqI/AAAAAAAAAbg/0dMN7xe3YiA/s1600/keitatakla.PNG

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/11/11/article-1227047-0708A28A000005DC-269_468x295.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/01/11/article-0-07D2DAFF000005DC-281_306x501.jpg

http://www.clbuzz.com/wp-content/uploads/2010/01/Ivory-Coast-vs-Algeria.jpg


Zanim jednak poruszone do głębi naszymi, jakże przekonującymi argumentami w pełni oddacie się kibicowaniu i wielbieniu oraz malowaniu paznokcie w barwy tych uroczych "Słoników", pamiętajcie o jednym: kibicowanie reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej zobowiązuje.... https://bi.im-g.pl/im/5/4914/z4914295X,Kibic-Wybrzeza-Kosci-Sloniowej-i-jego-ekscentryczne.jpg


Więcej o: