Sport.pl

Podsumowanie futbolowej środy - bez Ligi Mistrzów

Chociaż w Champions League - na brak wrażeń nie możemy narzekać. Inter z Pucharem Włoch, Olympiqu Marseille na topie w Ligue 1, Real wygrywa, a do tego Boruc sobie kości pogruchotał.

 

 

 

 

Środa bez Ligi Mistrzów Na brak wrażeń nie możemy narzekać Podsumowanie futbolowej środy: Inter z Pucharem Włoch, Olympiqu Marseille na topie w Ligue 1, Real wygrywa, a do tego Boruc sobie kości pogruchotał. Chociaż w Champions League - na brak wrażeń nie możemy narzekać. Inter z Pucharem Włoch, Olympiqu Marseille na topie w Ligue 1, Real wygrywa, a do tego Boruc sobie kości pogruchotał. Inter Mediolan ma Puchar Włoch!!! Jednym słowem - Jose Mourinho z nerazzurich zrobił potęgę i już zbiera pierwsze owoce swej pracy. Na początek - trofeum po meczu z AS Romą, z którego cieszył się nawet Mario Balottelli, zwykle raczej sceptyczny wobec osiągnięć klubu. Na zupełnie przeciwnym biegunie - nastrój Francesco Tottiego, którego zespół nie tylko przegrał , ale także on sam został ukarany czerwoną kartką za ostry faul na wspomnianym Balottellim. Olympique Marsylia mistrzem Francji! Pierwszy od 18 lat mistrzowski tytuł, który został przypieczętowany wygraną nad Stade Rennes, na pewno się marsylczykom należał. Hat-trick Cristiano! Wygrnan Realu! Gonią Galaktyczni Barcelonę, gonią, ale czy starczy czasu? Jeśli C-Ron będzie spisywał się tak świetnie, jak we wczorajszym meczu z Mallorcą (4:1 dla Królewskich, w tym trzy trafienia Portożelczyka) - Real na pewno mocno zagrozi drużynie z Katalonii. Tottenham Hotspur pokonują Manchester City w walce o Ligę Mistrzów!!! Zasilana petrodolarami drużyna The Citizens już zwyczajowo nie przystaje do pokładanych weń oczekiwań. Po przegranej u siebie z ''Kogutami'' 0:1, Tevezowi i reszcie pozostaje zaledwie Liga Europejska. Kontuzja Artura Boruca w trakcie Old Firm Derby. Na koniec smutne wieści - Artur Boruc złamał sobie dwa palce u ręki podczas meczu Celtiku z Rangersami (wygranego przez tych pierwszych 2:1). Zastąpił go Łukasz Załuska, który pokazał się z jak najlepszej strony.

Inter Mediolan ma Puchar Włoch!!!


Jednym słowem - Jose Mourinho z nerazzurich zrobił potęgę i już zbiera pierwsze owoce swej pracy. Na początek - trofeum po meczu z AS Romą, z którego cieszył się nawet Mario Balottelli, zwykle raczej sceptyczny wobec osiągnięć klubu.

 

 

Na zupełnie przeciwnym biegunie - nastrój Francesco Tottiego, którego zespół nie tylko przegrał , ale także on sam został ukarany czerwoną kartką za ostry faul na wspomnianym Balottellim właśnie (widać, że Mario na wszystkich działa jak płachta na byka). Rzymianie jednak jeszcze mają szansę się odegrać w walce o mistrzostwo Serie A.

 

 

Olympique Marsylia mistrzem Francji!


Pierwszy od 18 lat mistrzowski tytuł, który został przypieczętowany wygraną nad Stade Rennes, na pewno się marsylczykom należał. W szczególności, że w ręce drużyny trafia w momencie wyjątkowej siły klubów z Ligue 1. Ciacha cieszą się tym bardziej szczerze, że Olympique stać było również na jak najwłaściwsze oznaki radości po meczu.

 

 

Hat-trick Cristiano! Wygrnan Realu!

 

Gonią Galaktyczni Barcelonę, gonią, ale czy starczy czasu? Jeśli C-Ron będzie spisywał się tak świetnie, jak we wczorajszym meczu z Mallorcą (4:1 dla Królewskich, w tym trzy trafienia Portożelczyka) - Real na pewno mocno zagrozi drużynie z Katalonii. Tym bardziej, że tamci nie mają ostatnio najwyższej formy ani szczęścia. Ani Crisa.

 

 

Tottenham Hotspur pokonują Manchester City w walce o Ligę Mistrzów!!!

 

Zasilana petrodolarami drużyna The Citizens już zwyczajowo nie przystaje do pokładanych weń oczekiwań. Po przegranej u siebie z ''Kogutami'' 0:1, Tevezowi i reszcie pozostaje zaledwie Liga Europejska. A to niewiele, jak na drużynę o takim budżecie - widać drogie prezenty nie pomogły. Nie możemy nie być zadowolone z takiego a nie innego obrotu spraw dla Tottenhamu - szczególnie po ujrzeniu rozradowanej facjaty Peter Croucha, zdobywcy jedynej bramki w tym spotkaniu.

 

 

Kontuzja Artura Boruca w trakcie Old Firm Derby


Na koniec smutne wieści - Artur Boruc złamał sobie dwa palce u ręki podczas meczu Celtiku z Rangersami (wygranego przez tych pierwszych 2:1). Jak pisze Caarmi, ''za Artura wszedł Łukasz Załuska, który pokazał się z jak najlepszej strony, broniąc w 80 minucie piękny strzał zawodnika the Gers. Interwencja ta przyczyniła się do wygrania meczu przez The Bhoys''. Niemniej, oznacza to pauzowanie dla Borubara, który nie zagra w najbliższym meczu towarzyskim reprezentacji Polski z Finlandią, który odbędzie się 29 maja (może i tak by nie zagrał; podobno Franciszek Smuda porównuje Arcziego do ciężarnej kobiety). Szansę za to dostanie Łukasz Fabiański. Czas pokaże, czy przetasowanie odbędzie się na korzyść polskiego zespołu.

 

 

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!

Więcej o: