8 najzabawniejszych fotomontaży z ciachami

Były już u nas zdjęcia ciach w ujęciach niekorzystnych. Byli sportowcy w sytuacjach dziwnych i niejednoznacznych. To dlaczego nie sięgnąć by dalej, nagiąć naturę i zaprezentować Wam najfajniejsze fotomontaże? Gdyby ktoś się nie zorientował, jest to pytanie retoryczne.

8. Wayne Rooney

 

 

Czasami funkcją photoshopa nie jest wcale ani upiększenie ani uśmieszenie zdjęcia. Czasem uczynić ma on z niego fotografie zdatną do patrzenia nań. W takiej właśnie postaci do historii przeszedł ten fotomontaż.

 


7. Felipe Massa

 


 

 


Gdyby nie to, że nie do końca podoba nam się, że ktoś naśmiewa się z naszego Felipe, zapytałybyśmy: A ''Bejbi'' też potrafisz?

 


6. Tiger Woods

 


 

 


Też straciłyście rachubę, zainteresowania i rozeznanie w kochankach Woodsa? On sam najwyraźniej nie.

 


5. Adrian Sutil i Lewis Hamilton

 


 

 


Być może i mało wyrafinowe, ale co tam. A po ilu Hamiltonach z Sutilem Wy się uśmiechniecie?

 


4. Takuma Sato

 
Zdjęcie prawdziwe, dopowiedziana historia zmontowana. Nie jest to zatem fotomontaż sensu stricte, ale wprawił  nas w takie doskonałe nastroje, że nie mogłyśmy sobie odpuścić. Gdybyście miały problemy z identyfikacją owego pana, to przypominamy, że Takuma Sato to niegdysiejszy kierowca F1, który swoimi wyczynami na torze potwierdzał wszystkie stereotypy azjatyckiego kierowcy. A tak właśnie Takuma przyjeżdża do domu.

 


3. Tim Henman i Lleyton Hewitt

 


 

 


Byłeś bardzo niegrzecznym chłopcem, Tim.

 


2. Wayne Rooney i Cristiano Ronaldo

 


 

 


Zdjęć tego typu, które nawet zyskały sobie własną nazwę - sporno, znaleźć można bez liku i to bez photoshopa. Można również argumentować, że nie jest to humor z najwyższej półki, ale my zamiast tego wolimy po prostu uśmiechnąć się pod nosem.

 


1. Kimi Raikkonen

 Kimi Raikkonen znowu to zrobił.

 

 

ruby blue

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!