Na dobry początek dnia: co trzy torsy to nie jeden

Argentyńska drużyna Velez Sarsfield pokazuje większość swoich atutów (plus dwa ubrane ciała) w przegranym wczoraj spotkaniu z brazylijskimi Cruzeiro.

 

 

Nowe polskie ciacho Czy Santiago Silva zagra z orzełkiem na piersi? Jednym z atutów argentyńskiej drużyny Velez Sarsfield ma jest Santiago Silva, który ma polskich przodków i chodzą słuchy, że wkrótce zostanie obywatelem Polski. Argentyńska drużyna Velez Sarsfield ma kilka atutów, jednym z nich jest Santiago Silva, który podobno ma polskich przodków i chodzą słuchy, że wkrótce ma zostać obywatelem naszego kraju. Wyobrażacie sobie już niedługo argentyńskie ciacho z orzełkiem na piersi? Argentyna, a szczególnie niewiasty Argentyny, podobno już opłakują utracony skarb. Sam Silva ma natomiast zmienić nazwisko na ''Sylwek'' i jakoby nie może się już doczekać imprez w Międzyzdrojach, skąd pochodzi bardzo bliski mu stryj. Wpadaj, Santiago, chętnie z tobą poimprezujemy.

Co ciekawe, jeden z tych atutów, a mianowicie pierwszy od lewej Santiago Silva ma polskich przodków i chodzą słuchy, że wkrótce ma zostać obywatelem naszego kraju. Wyobrażacie sobie już niedługo takie ciacho z orzełkiem na piersi?

 


 

Argentyna, a szczególnie niewiasty Argentyny, podobno już opłakują utracony skarb. Sam Silva ma natomiast zmienić nazwisko na ''Sylwek'' i jakoby nie może się już doczekać imprez w Międzyzdrojach, skąd pochodzi bardzo bliski mu stryj.

 

Wpadaj, Santiago, chętnie z tobą poimprezujemy.

 

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!