Na dobry początek dnia: gracze Newcastle wiedzą, co dobre

I w związku z tym, niezwykle radują się z okazji nagiej klaty kolegi z drużyny, Jose Enrique, nie mogąc wprost od niej oczu, lepkich rączek i własnych seksownych klat oderwać.

 

 

Newcastle wie co dobre Newcastle powróci do Premier League? Jose Enrique charakteryzuje się apetycznym umięśnieniem i strzelił gola w spotkaniu z Notts Forrest, dzięki któremu Newcastle powróci do Premier League Gracze Newcastle wiedzą co dobre. I w związku z tym po zwycięskim golu Jose Enrique'a, niezwykle radują się z okazji nagiej klaty kolegi z drużyny, nie mogąc wprost od niej oczu, lepkich rączek i własnych seksownych klat oderwać. Co się tu jednak dziwić - pochodzący z Hiszpanii Jose nie tylko charakteryzuje się cudownie apetycznym umięśnieniem, ale także strzelił gola w spotkaniu z Notts Forrest, który - w połączeniu z wygranymi Srok w dwóch kolejnych meczach - prawdopodobnie przesądzi o powrocie drużyny do elitarnej grupy pod banderą ''Premier League'' (Newcastle wypadło z pierwszej ligi w zeszłym sezonie). Radość i czułość kumpli jak najbardziej uzasadnione. Musimy chyba częściej przyglądać się klubom dalekich od czołówek najlepszych lig... Kto wie, może uda nam się dotrzeć do jakiejś pysznej klaty z - dajmy na to - Stali Mielec?

 

Co się tu jednak dziwić - pochodzący z Hiszpanii Jose nie tylko charakteryzuje się cudownie apetycznym umięśnieniem, ale także strzelił gola w spotkaniu z Notts Forrest, który, w połączeniu z wygranymi Srok w dwóch kolejnych meczach, prawdopodobnie przesądzi o powrocie drużyny do elitarnej grupy pod banderą ''Premier League'' (Newcastle wypadło z pierwszej ligi w zeszłym sezonie). Radość i czułość kumpli jak najbardziej uzasadnione.

 

Musimy chyba częściej przyglądać się klubom dalekich od czołówek najlepszych lig...Kto wie, może uda nam się dotrzeć do jakiejś pysznej klaty z, dajmy na to, Stali Mielec?

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!