Na dobry początek dnia: precz z koszulkami!

Oniemiałyśmy z zachwytu...

 

 


Precz z koszulkami! Oniemiałyśmy z zachwytu... Sebastian Sciorilli cieszył się z gola strzelonego dla swojego zespołu Chacarita Juniors w meczu przeciwko Boca Juniors, wymachując zdjętą koszulką Czyż nie jest to zdjęcie, które z miejsca powinno stać się zdjęciem flagowym naszego serwisu? Czy to nie jest zdjęcie zbyt idealne? Powstało ono w bardzo konkretnej sytuacji. Ten pan nazywa się Sebastian Sciorilli i w ten zapierający dech w piersiach sposób cieszy się z gola strzelonego dla swojego zespołu Chacarita Juniors w meczu przeciwko Boca Juniors, wygranym przez Chacaritę 4:1. Zazdrościmy kibickom, które siedziały wówczas na trybunach.

Czy to już "dobry początek dnia", czy jakiś niedośniony sen po upojnej nocy? Czyż nie czekałyśmy na takie zdjęcie całą naszą karierę? Czyż nie jest to zdjęcie,które z miejsca powinno stać się zdjęciem flagowym naszego serwisu? Czy to nie jest zdjęcie zbyt idealne?

 

 

 

A jednak powstało ono w bardzo konkretnej sytuacji. Ten pan nazywa się Sebastian Sciorilli i w ten, zapierający dech w piersiach, sposób cieszy się z gola strzelonego dla swojego zespołu Chacarita Juniors w meczu przeciwko Boca Juniors, wygranym przez Chacaritę 4:1. Bardzo długo nie mogłyśmy się zdecydować, czy lepsze jest to ujęcie:

 

 

 

 

 

 

czy to:

 

 

 

 

 

 

A Wy, jak uważacie?