Jaime Alguersuari na Madryckim Tygodniu Mody

Jak mogłyśmy to przegapić?!

 

 

 


Modny Jaime Alguersuari Jak mogłyśmy to przegapić?! Jaime Alguersuari pokazał się na Madryckim Tygodniu Mody. Nie wystąpił w roli modela lecz.... DJ-a. Uświetnił pokaz wiosennej kolekcji domu mody TCN. Występ Jaimego na Madryckim Tygodniu Mody miał miejsce prawie miesiąc temu. Kajamy się i doceńcie nasze profesjonalne przyznanie się do braku profesjonalizmu w imię wyższych zasad, a za takie bez wątpienia uznać można każdorazowe wystąpienie kierowcy z dala od formułowego bolidu i kasku. A co sprowadziło naszego dzielnego Jaime'ego na madryckie wybiegi? Niestety, niestety, niestety. Nie wystąpił on tam w roli modela. Znany ze swoich DJskich pasji, zamiłowań i umiejętności udzielił gościnnego występu za konsolą uświetniając pokaz wiosennej kolekcji hiszpańskiego domu mody TCN. Chcemy być tą słuchawką! I czy również odnosicie wrażenie, że kierowca wygląda na zdecydowanie bardziej pewnego siebie i opanowanego niż przy okazji swoich ostatnich publicznych popisów? Mówimy Wam, ten chłopiec ma skille! I sam na pewno nie żałuję, że może prezentować je bezpiecznie schowany za konsolą niż na wybiegu. Spójrzcie tylko na jego urzekające zagubienie w towarzystwie modelek. I dlaczego one, na litość boską, się tak podniecają. Co uczyniłyśmy, bowiem zdarzenie miało miejsce prawie miesiąc temu. Kajamy się i doceńcie nasze profesjonalne przyznanie się do braku profesjonalizmu w imię wyższych zasad, a za takie bez wątpienia uznać można każdorazowe wystąpienie kierowcy z dala od formułowego bolidu i kasku.

 

 

 


A co sprowadziło naszego dzielnego Jaime'ego na madryckie wybiegi? Niestety, niestety, niestety. Nie wystąpił on tam w roli modela. Znany ze swoich DJskich pasji, zamiłowań i umiejętności udzielił gościnnego występu za konsolą uświetniając pokaz wiosennej kolekcji hiszpańskiego domu mody TCN. Wszystko mamy oczywiście na taśmie.

 

 

 

 

 

 

 

 


Chcemy być tą słuchawką! I czy również odnosicie wrażenie, że kierowca wygląda na zdecydowanie bardziej pewnego siebie i opanowanego niż przy okazji swoich ostatnich publicznych popisów? Mówimy Wam, ten chłopiec ma skille! I sam na pewno nie żałuję, że może prezentować je bezpiecznie schowany za konsolą niż na wybiegu. Spójrzcie tylko na jego urzekające zagubienie w towarzystwie modelek.

 

 

 

 

 

 

 


I dlaczego one, na litość boską, się tak podniecają.

 

 

 

ruby blue

 

 

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!