Wybieramy najbardziej ciachową drużynę PlusLigi: Jastrzębski Węgiel

Byli mistrzowie, potem przez sentyment dla kalendarza wbiła się Resovia, teraz zaś pora na zdobywców Pucharu Polski zajmujących aktualnie trzecią pozycję w tabeli - Jastrzęęęęęęębskiiii Węęęęęęęgieeeeel!!!

 

 

 


Jednocześnie uspokajamy lobbystki AZS-u Częstochowa, Politechniki, ZAKSy, Delecty i innych ciachowych drużyn - nikt nie zostanie pominięty. Choćby i nasz plebiscyt miał trwać do września.

 

 

 

 

Po tych wstępnych uwagach przejdźmy do prezentacji niezliczonych zalet i walorów Jastrzębia. My ze swej strony poprzestaniemy na najważniejszym - czyli uważamy, iż Jastrzębski Węgiel zasługuje na miano Najbardziej Ciachowej Drużyny PlusLigi bo:

 

 

 

1. Bo ładnie się prezentują w garniturach...

 

 

 

 

...i bez. To znaczy, jak prezentują się bez garniturów możemy sobie tylko wyobrażać w bezsenne noce, ale tutaj miałyśmy na myśli, że zarówno w garniturach, jak i w innych rodzajach okryć wierzchnich prezentują się doskonale.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Bo są zdobywcami Pucharu Polski

 

 

 

 

A nic tak nie dodaje ciachom urok jak gustowny puchar i odrobina confetti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Chociaż nie, wiecie co, jest jednak coś lepszego od widoku ciach z pucharem i confetti. Ciacha robiące sobie coś takiego:

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Bo Grzesiu Łomacz

 

 

 

 

Jako osobny, autonomiczny i bardzo ważny powód. Grzesia mamy już rozebranego - niestety tylko na poszczególne literki alfabetu. Dobre i to, chociaż wolałybyśmy rozebrać go w jeszcze jakiś inny sposób... Na razie jednak musimy ukontentować się garstką zdjęć.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Bo siatkówka to gra zespołowa, a my wybieramy Drużynę, w Jastrzębiu zaś ciach nie brakuje

 

 

 

 

My osobiście mamy ogromną słabość do Igora Yudina, zwłaszcza na tym zdjęciu a garniturze (patrz wyżej), ale także w ruchomych obrazkach:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie możemy też rzecz jasna pominąć filaru drużyny Pavla Abramova i południowego temperamentu Pedro Azenhy:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak, zazdrościmy tej pani.

 

 

 

 

To tyle z naszej strony. Resztę argumentów przysyła nam Iwona:

 

 

 

 

"Moim zdaniem najbardziej Ciachową Drużyną PlusLigi jest Jastrzębski Węgiel :) Mamy przesympatycznych siatkarzy, którzy zawsze ustawią się do zdjęcia, podpiszą się na kartce czy odpowiedzą na pytania, które im nawet często zadaję ;]"

 

 

 

 

Iwona zwraca też uwagę na prospołeczne  nastawienie ciach z Jastrzębia:

 

 

 

 

"Np. przedszkole ich odwiedziło, czytali dzieciom. Paru z nich brało udział w festynie. Są rzeczy za które można ich kochać. W JW wszyscy są ciachami. A Sebastian Pęcherz uroczo wygląda przy dzieciach" - pisze Iwona odsyłając nas do tych zdjęć, a nam przy okazji przypomina się, jak kiedyś zazdrościłyśmy dzieciom z tych szkół.

 

 

 

 

Nie tylko zresztą w szkole i przy dzieciach chłopcy z Jastrzębskiego wyglądają świetnie - bo nie tracą nic ze swego uroku nawet sześc stóp 800 metrów pod ziemią.

 

 

 

 

 

 

 

 

P. S. Pamiętajcie, że cały czas czekamy na Wasze kandydatury pod adresem ciacha@g.pl. Proponujcie, wysyłajcie, opisujcie. W imię ciach i różowej nowiny!

 

Chrup Ciacha też na Facebooku - zostań fanką!