Sport.pl

Ciacha Dnia: australijscy skoczkowie w dal

Fabrice Lapierre i Mitchell Watt są chodzącymi dowodami na to, że nie samymi kangurami Australia stoi.

 

 

Australijscy skoczkowie Fabrice i Mitchell są dowodem na to, że nie samymi kangurami antypody stoją Ciacha dnia: Australijscy skoczkowie w dal. Fabrice Lapierre i Mitchell Watt są chodzącymi dowodami na to, że nie samymi kangurami Australia stoi. W odbywających się obecnie w Dausze halowych mistrzostwach świata w lekkoatletyce, pochodzący z Mauritiusa, ale naturalizowany Fabrice Lapierre oraz zupełnie australijski Mitchell Watt zdobyli odpowiednio złoty i brązowy medal w skoku w dal, nie dając szans przedstawicielom innych krajów. Lapierre ma 27 lat i 179 centymetrów wzrostu oraz piegi, w ilości i poziomie urokliwości których mógłby stawać w szranki chyba z samym Fernando Torresem. Złoty medal w obecnych halowych mistrzostwach to największe osiągnięcie w jego życiu. Watt natomiast w zeszłym roku w Berlinie stał się najmłodszym australijskim medalistą w Berlinie (dzięki czemu nie uszedł uwadze Ciach), zdobywając również brąz w wieku zaledwie 21 lat. Oprócz czynnego uprawiania sportu, studiuje również prawo i ekonomię, czym imponuje nam jeszcze bardziej niż czarnymi niczym węgiel oczętami. Czujemy, że czeka go długa, interesująca i pełna spektakularnych sukcesów jeśli nie kariera, to na pewno historia popularności u płci przeciwnej. Czy i Wam przypadli do gustu dzisiejsi bohaterowie z Antypodów?

W odbywających się obecnie w Dausze halowych mistrzostwach świata w lekkoatletyce, pochodzący z Mauritiusa, ale naturalizowany Lapierre oraz zupełnie australijski Watt zdobyli odpowiednio złoty i brązowy medal, nie dając szans przedstawicielom innych krajów.

 

Lapierre ma 27 lat i 179 centymetrów wzrostu oraz piegi, w ilości i poziomie urokliwości których mógłby stawać w szranki chyba z samym Fernando Torresem. Złoty medal w obecnych halowych mistrzostwach to największe osiągnięcie w jego życiu.

 

 

Watt natomiast w zeszłym roku w Berlinie stał się najmłodszym australijskim medalistą w Berlinie (dzięki czemu nie uszedł uwadze Ciach), zdobywając również brąz w wieku zaledwie 21 lat. Oprócz czynnego uprawiania sportu, studiuje również prawo i ekonomię, czym imponuje nam jeszcze bardziej niż czarnymi niczym węgiel oczętami. Czujemy, że czeka go długa, interesująca i pełna spektakularnych sukcesów jeśli nie kariera, to na pewno historia popularności u płci przeciwnej.

 

 

Czy i Wam przypadli do gustu dzisiejsi bohaterowie z Antypodów?

 

 

Czy ci panowie to ciacha?
Więcej o: