Przed Mundialem: Italia prezentuje koszulki

Co prawda ładnemu we wszystkim ładnie, a najładniej bez niczego, w tym jednak wyjątkowym wypadku udaje nam się oderwać wzrok od boskiego uśmiechu Fabia Cannavaro i skupić go na owszem, owszem, bardzo ładnej koszulce.

 

 


Azzurri pokazują koszulki Przed mundialem kapitan Włochów pokazał trykoty w jakich będzie grać jego drużyna Przed mundialem kapitan Azzurich Fabia Cannavaro pokazał koszulki w jakich będzie grać jego drużyna na MŚ w RPA. Włosi wypróbują je w środowym meczu z Kamerunem Co prawda ładnemu we wszystkim ładnie, a najładniej bez niczego, w tym jednak wyjątkowym wypadku udaje nam się oderwać wzrok od boskiego uśmiechu Fabia Cannavaro i skupić go na owszem, owszem, bardzo ładnej koszulce. A ładna koszulka to bardzo ważna rzecz - bo wiadomo, jak ładna - przeciwnicy będą chcieli się wymieniać, a przecież tylko na to czekają żadne krwi i klat Ciacha i ich czytelniczki. Ale nawet nie przewieszona przez ramię, czy rzucona w trybuny, ale spoczywająca spokojnie na torsie bogom podobnych Azzurrich koszulka prezentuje się bardzo przyzwoicie. Nam szczególnie podoba się wersja biała, wyjazdowa, z trójkolorowym kołnierzykiem. Aczkolwiek niebieska, choć może odrobinę zbyt zachowawcza również emanuje szlachetnym urokiem starej dobrej klasyki. W nowych koszulkach Azzurri wystąpią już w środowym meczu z Kamerunem, a na stronie Corriere dello Sport możecie sobie obejrzeć prezentację koszulki w ruchomych obrazkach. "Jest piękna i mam nadzieję, że przyniesie nam szczęście" - powiedział o nowym trykocie kapitan Fabio, a my jak zwykle zgadzamy się z kapitanem. Zaś Marcelo Lippi dodał filozoficznie, iż niebieska koszulka to nie tylko nowoczesny wzór, linia i projekt, ale przede wszystkim "ukoronowanie kariery każdego piłkarza". Piękne słowa, aczkolwiek my byłybyśmy jeszcze bardziej zadowolone, gdyby chłopcy od razu przećwiczyli wymianę.

A ładna koszulka to bardzo ważna rzecz - bo wiadomo, jak ładna - przeciwnicy będą chcieli się wymieniać, a przecież tylko na to czekają żadne krwi i klat Ciacha i ich czytelniczki.

 

 

 

 


 

 

 

 

Ale nawet nie przewieszona przez ramię, czy rzucona w trybuny, ale spoczywająca spokojnie na torsie bogom podobnych Azzurrich koszulka prezentuje się bardzo przyzwoicie. Nam szczególnie podoba się wersja biała, wyjazdowa, z trójkolorowym kołnierzykiem.

 

 

 

 


 

 

 

 

Aczkolwiek niebieska, choć może odrobinę zbyt zachowawcza również emanuje szlachetnym urokiem starej dobrej klasyki.

 

 

 

 

 

 

 

 

W nowych koszulkach Azzurri wystąpią już w środowym meczu z Kamerunem, a na stronie Corriere dello Sport możecie sobie obejrzeć prezentację koszulki w ruchomych obrazkach.

 

 

 

 

"Jest piękna i mam nadzieję, że przyniesie nam szczęście" - powiedział o nowym trykocie kapitan Fabio, a my jak zwykle zgadzamy się z kapitanem. Zaś Marcelo Lippi dodał filozoficznie, iż niebieska koszulka to nie tylko nowoczesny wzór, linia i projekt, ale przede wszystkim "ukoronowanie kariery każdego piłkarza". Piękne słowa, aczkolwiek my byłybyśmy jeszcze bardziej zadowolone, gdyby chłopcy od razu przećwiczyli wymianę....

 

 

 

 

rybka