Wszystkie ciacha w reklamie Pepsi

Strasznie długiej, całkiem zabawnej, z charytatywnym przesłaniem i klatą Henry'ego na końcu.

 

 


Nowa reklama Pepsi, nakręcona z okazji nadchodzących (tak, tak, bardzo wielkimi krokami) Mistrzostw Świata w RPA, zawiera w sobie wszystko co najlepsze: dobry pomysł, piłkę nożną, klatę i samą śmietankę ciach: Lamparda, Drogbę, Messiego, Kakę i Henry'ego, którzy zostają w bardzo sprytny sposób wykiwani przez rozradowanych Afrykańczyków:

 

 

 

 

 

 


Mina i kwestia Messiego na końcu - zgarnia wszystkie możliwe Oscary, Złote Niedźwiedzie, Lwy, Orły i wszystkie inne zwierzęta, mogące stanowić wyraz uznania dla aktorskiego kunsztu argentyńskiego krasnala.

 

 

 


 

 


 

Wszystko zaczęło się zaś od tej trzydziestosekundowej reklamówki z Henrym i surykatkami:

 

 

 

  


Oj, będzie się działo w tej Afryce... Reklama z udziałem ciach, to jednak nie koniec atrakcji jakie przygotowała nam Pepsi. Oprócz filmiku możecie obejrzeć też krótkie wywiady z głównymi jego bohaterami. I taki na przykład Torres jak zwykle błyszczy przed kamerą:

 

 

 

 

 Kaka czaruje wytworną angielszczyzną i imponuje szlachetnością swych celów:

 

 

 

 

 Messi zachwyca bielą podkoszulka i wzrusza swoją historią:

 

 

 

 

 

 


Frank Lampard jest po prostu - jak zwykle - fantastyczny:

 

 

 

 

 

 

 

Drogba ma śmieszną koszulkę, ale i tak wygląda bardzo apetycznie mówiąc o swoim pragnieniu zbudowania szpitala w rodzinnej miejscowości:

 

 

 

 

 

 


Zaś Henry nie pokazuje tym razem klaty, mówi natomiast o swoich korzeniach i pomocy jakiej pragnie udzielać ubogiej młodzieży: