11 największych ciach w hokeju

Z okazji wkroczenia turnieju olimpijskiego w fazę ćwierćfinałową i Waszych gorących zachęt postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej, temu co dzieje się na lodowiskach Vancouver. A dzieje się bardzo ciachowo.

 


11 ciach w hokeju Co dzieje się na lodowiskach Vancouver? A dzieje się bardzo ciachowo. Najbardziej ciachowy hokeista: Sidney Crosby. Kanadyjczyk to prawdziwy fenomen. Mimo swoich 23 lat już jest czołową postacią reprezentacji gospodarzy igrzysk. Postanowiłyśmy przyjrzeć się bliżej, temu co dzieje się na lodowiskach Vancouver. A dzieje się bardzo ciachowo. 11.Tuomo Ruutu. Gdyby któraś z Was miała wątpliwości w zakresie tego, czy hokej jest grą dla grzecznych chłopców, rozwiewamy je już na początku. Nie jest. 10. Christian Ehrhoff. A żeby równie szybko zaprzeczyć samym sobie i postawionej linijkę wyżej tezie, kolejne miejsce zarezerwowałyśmy dla niemieckiego obrońcy o zdecydowanie łagodniejszej, wręcz chłopięcej urodzie. 9. Magnus Johansson. Różnorodność różnorodnością, ale inną powszechnie wiadomą o Ciachach rzeczą jest to, że choćbyśmy robiły ranking najprzystojniejszych panów uprawiających polo na słoniach, zawsze musi znaleźć się w nim jakiś Skandynaw. 8. Henrik Lundqvist. A jeśli dany Skandynaw wygląda przy okazji jak Ralph Fiennes to już w ogóle. Pozamiatane niczym po turnieju curlingowym. 7. Drew Doughty. Reprezentacja Kanady to, jak się okazuje, nie tylko jedna z najlepszych drużyn świata, ale również zdecydowanie jedna z bardziej ciachowych. A już na pewno najmłodszych. Prezentowany wyżej obrońca to zaledwie dwudziestolatek! A to wcale nie koniec młodych Kanadyjczyk w tym zestawie. 6. Severin Blindenbacher reprezentujący Szwajcarię. Naprawdę było z czego wybierać. Ma 27 lat. 5. Jaromir Jagr. Klasyka. Legenda. Klasa w sobie i dla siebie. 4. Thibaut Monnet. Szwajcaria - Szwecja 2:2. 3. Ryan Miller. Amerykańskiego bramkarza doceniamy szczególnie, bo zawodnicy występujący na tej pozycji są osłonięci bardziej niż polskie chodniki zimą. A my i tak widzimy. 2. Zach Parise. Jeszcze bardziej ciasteczkowy reprezentant USA. 1. Sidney Crosby. Młodziutki Kanadyjczyk to prawdziwy fenomen. Mimo swoich zaledwie 23 lat już jest czołową postacią reprezentacji gospodarzy igrzysk i to właśnie jego legenda hokeja Wayne Gretzky namaścił swoim następcą i nadał przydomek "The Next One". Innego miejsca w naszym rankingu nie mógł po prostu zająć. Zdjęcia bez koszulki miały w tym, owszem, swój niemały udział.

11.Tuomo Ruutu

 


Gdyby któraś z Was miała wątpliwości w zakresie tego, czy hokej jest grą dla grzecznych chłopców, rozwiewamy je już na początku. Nie jest.

 

10. Christian Ehrhoff

 


 

 

A żeby równie szybko zaprzeczyć  samym sobie i postawionej linijkę wyżej tezie, kolejne miejsce zarezerwowałyśmy dla niemieckiego obrońcy o zdecydowanie łagodniejszej a wręcz chłopięcej urodzie. Nie od dziś wszak wiadomo, że Ciacha lubią różnorodność.

 


9. Magnus Johansson

 

 

Różnorodność różnorodnością, ale inną powszechnie wiadomą o Ciachach rzeczą jest to, że choćbyśmy robiły ranking najprzystojniejszych panów uprawiających polo na słoniach, zawsze musi znaleźć się w nim jakiś Skandynaw. Oto i on.

 

8. Henrik Lundqvist

 A jeśli dany Skandynaw wygląda przy okazji jak Ralph Fiennes to już w ogóle. Pozamiatane niczym po turnieju curlingowym.

 

7. Drew Doughty

 

 

 


Reprezentacja Kanady to, jak się  okazuje, nie tylko jedna z najlepszych drużyn świata, ale również  zdecydowanie jedna z bardziej ciachowych. A już na pewno najmłodszych. Prezentowany wyżej obrońca to zaledwie dwudziestolatek! A to wcale nie koniec młodych Kanadyjczyk w tym zestawie.

 


6. Severin Blindenbacher

 


Czarnym koniem w kwestii ciachowości jest dla nas natomiast reprezentacja Szwajcarii. Naprawdę było z czego wybierać. Efekt numer jeden nazywa się Severin Blindenbacher, ma 27 lat i z bliska wygląda tak.

 

5. Jaromir Jagr

 


Klasyka. Legenda. Klasa w sobie i dla siebie. Dlatego nie będziemy wypominać błędów i czeskich metali młodości.

 


4. Thibaut Monnet

 

 

 

Szwajcaria - Szwecja 2:2.

 

3. Ryan Miller

 

Amerykańskiego bramkarza doceniamy szczególnie, bo zawodnicy występujący na tej pozycji są osłonięci bardziej niż polskie chodniki zimą. A my i tak widzimy.

 

2. Zach Parise

 

 

 

Jeszcze bardziej ciasteczkowy reprezentant USA. Jedno spojrzenie w te oczy, jedno ogarnięcie wszrokiem chłopięcego lica i czy można jeszcze chcieć więcej?

 

1. Sidney Crosby

 

 

 

Młodziutki Kanadyjczyk to prawdziwy fenomen. Mimo swoich zaledwie 23 lat już jest czołową postacią  reprezentacji gospodarzy igrzysk i to właśnie jego legenda hokeja Wayne Gretzky namaścił swoim następcą i nadał przydomek "The Next One". Innego miejsca w naszym rankingu nie mógł po prostu zająć. Zdjęcia bez koszulki miały w tym, owszem, swój niemały udział.