Iker znowu pozuje

A my nie martwimy się już ani trochę o jego po - piłkarską przyszłość.

 

 


Iker znowu pozuje A my nie martwimy się już ani trochę o jego przyszłość. W hiszpańskiej edycji magazynu FNM została opublikowana sesja zdjęciowa Ikera. No i oczywiście zgodzicie się chyba, że to najgorętsza ciachowa wiadomość dnia? No i oczywiście zgodzicie się chyba, że to najgorętsza ciachowa wiadomość dnia? Zbieramy fundusze na wykupienie całego nakładu tego cudownego numeru hiszpańskiej edycji magazynu FHM. Bo to właśnie jego wydawcom zawdzięczamy zdjęcia, pozy, miny i ubrania Casillasa. Jeśli chodzi o zdjęcia, do naszych ulubionych z pewnością zaliczymy to, na którym Iker został uwieczniony w białej koszuli i kamizelce i to w trzech pozach. W końcu, co trzy Ikery, to nie jeden.... Mmmm... przepraszamy, ale od tych zdjęć przychodzą nam do głowy różne niecenzuralne myśli... Och, Iker... Przestań. Być. Tak. Nieznośnie. Seksowny. Natychmiast.

No i oczywiście zgodzicie się chyba, że to najgorętsza ciachowa wiadomość dnia? Wiedzą już o tym dziewczyny z ontd, dziewczyny z Kickette nie mogą dojść do siebie już od wczoraj, a my zbieramy fundusze na wykupienie całego nakładu tego cudownego numeru hiszpańskiej edycji magazynu FHM. Bo to właśnie jego wydawcom zawdzięczamy zdjęcia, pozy, miny i ubrania Casillasa.

 

 

 

Jeśli chodzi o zdjęcia, do naszych ulubionych z pewnością zaliczymy to:

 

 

 

 

 

 

 

 

W końcu, co trzy Ikery to nie jeden.... Mmmm... przepraszamy, ale od tych zdjęć przychodzą nam do głowy różne niecenzuralne myśli... Jak tu się skupić przez resztę dnia? Zwłaszcza, jeżeli do zdjęć, które możecie obejrzeć tutaj lub tutaj, lub tutaj dochodzą jeszcze ruchome obrazki?

 

 

 

 

 

 

 

Och, Iker... Przestań. Być. Tak. Nieznośnie. Seksowny. Natychmiast.