Wybieramy najbardziej ciachową drużynę PlusLigi!!!

W wyborach równych, wolnych, powszechnych i gorących, w głosowaniu tajnym i wielce emocjonującym. Gotowe?

 

 


Ale zanim nastąpi kampania wyborcza, agitacja, plakaty, ulotki i głośne skandowanie "Skra! SKra", albo "Resovia, Re - sov - ia!", albo "Tyyyylkoo ZAKSA, ukochanaaaa Zaaaaksaaaa...", musimy poprosić o chwilę uwagi i naświetlić zasady naszego plebiscytu.

 

 

 

A są one dziecinnie proste. Co tydzień przedstawiać będziemy jedną drużynę - kandydatkę wraz z jej ciachami i innymi powodami, dla których zasługuje na miano Najbardziej Ciachowej Drużyny PlusLigi (mogą wśród nich być powody tak doniosłe jak subtelne rzucik na klubowym trykocie, gorący kalendarz, działalność charytatywna, możliwość wylicytowania kolacji z zawodnikiem itp.) Na końcu będzie oczywiście wielkie głosowanie i... voila, drużyna wybrana!

 

 

 

"Ale, ale..." - zapytacie - "a kto będzie wyłaniał owe drużyny kandydatki?". No właśnie - i tu jest główny gwóźdź programu, gdyż robić to będziecie właśnie Wy! My ze swojej strony zajmiemy się Skrą, i to już od następnej środy - gdyż jej udział w plebiscycie nie podlega chyba żadnym wątpliwościom, a jeżeli Kurek i Bąku to dla Was za słabe argumenty, to niech wystarczą dwa słowa: "mistrz Polski".

 

 

 

Jeśli zaś chodzi o pozostałych kandydatów - piszcie do nas na adres ciacha@g.pl, przesyłajcie propozycje, żonglujcie nazwami, wskazujcie nam ciacha godne uwagi. Autorki najciekawszych i najbardziej kompletnych propozycji zostaną oczywiście wyróżnione publikacją na naszych łamach.

 

 

 

Liczymy na świetną zabawę z Waszym aktywnym udziałem!