Sonda dnia: czy wąs może być sexy?

Zainspirowane zorganizowaną przez zczubaków akcją, zastanawiamy się, czy po gremialnym uhonorowaniu Adama Małysza wąsikiem Polska stanie się piękniejszym miejscem.

 

 

Czy wąs może być sexy? A może to w nim tkwi siła? Małysz Małyszem, medale medalami, ale czy w imię najszlachetniejszych celów należy zaakceptować szczecinę nad górną wargą? Tak, bo to w wąsach tkwi siła! Zainspirowane zorganizowaną przez zczubaków akcją, zastanawiamy się, czy po gremialnym uhonorowaniu Adama Małysza wąsikiem Polska stanie się piękniejszym miejscem. W sobotę Adaś Małysz przysporzył nam - który to już raz na przestrzeni swojej fantastycznej kariery? - olbrzymiej radości. Już na długo przed tym wiekopomnym wydarzeniem na łamach zczuba.pl ruszyła jednak niemal równie wiekopomna kampania, zachęcająca Polaków (głównie płci męskiej, ale nie tylko) do zapuszczania wąsa ''a la czterokrotny medalista olimpijski w skokach narciarskich''. Idea, trzeba przyznać, chwalebna, powstała z uwagi na jak najbardziej pochwały godne przesłanki. Jak jednak przystało na Ciacha, czyli strażniczki i piewczynie męskiej urody, nie mogłyśmy mimo wszystko nie zakwestionować pomysłu. Małysz bowiem Małyszem, a medale medalami, ale czy nawet w imię najszlachetniejszych celów jesteście w stanie zaakceptować puch lub szczecinę nad górną wargą? Choć może to jednak w wąsach siła?

W sobotę Adaś Małysz przysporzył nam - który to już raz na przestrzeni swojej fantastycznej kariery? - olbrzymich pokładów radości, Już na długo przed tym wiekopomnym wydarzeniem na łamach zczuba.pl ruszyła jednak niemal równie wiekopomna kampania, zachęcająca Polaków (głównie płci męskiej, ale nie tylko) do zapuszczania wąsa ''a la czterokrotny medalista olimpijski w skokach narciarskich''.

 

Idea, trzeba przyznać, chwalebna, powstała z uwagi na jak najbardziej pochwały godne przesłanki. Jak jednak przystało na Ciacha, czyli strażniczki i piewczynie męskiej urody, nie mogłyśmy mimo wszystko nie zakwestionować pomysłu. Małysz bowiem Małyszem, a medale medalami, ale czy nawet w imię najszlachetniejszych celów jesteście w stanie zaakceptować puch lub szczecinę nad górną wargą?

 

W oczekiwaniu na Wasz wyrok, przyjrzyjmy się najlepszym odsłonom małyszowego wąsa. A może to w nim siła?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Czy wąsy mogą być sexy?