Środowe ciacha medalowe: Shani Davis

Prosimy, nie każcie nam tłumaczyć, dlaczego.

 

 

Ciacho medalowe: Davis Prosimy, nie każcie nam tłumaczyć, dlaczego jest ciachem Ciachem dnia został Shani Davis, amerykański panczenista, który zdobył złoto w swojej koronnej dyscyplinie, czyli w łyżwiarskim biegu szybkim na 100 metrów. Shani Davis, amerykański panczenista, zdobył złoto w swojej koronnej dyscyplinie, czyli w łyżwiarskim biegu szybkim na 100 metrów. Uśmiechem Davisa niczym z reklamy pasty do zębów zachwycałyśmy się już drzewiej, dziś przyszedł czas na podziwianie pozostałych części ciała...Cieszy nas, że w takich sprzyjających dla naszego ciacha okolicznościach. Innym ''znajomym'' złotym medalistą, obok którego Ciacha nie mogły przejść obojętnie, jest też absolutny król snowboardu, Shaun White. Choć utytułowany zawodnik niekoniecznie budzi pożądanie, czy to ze względu na wygląd pacholęcia, czy tez z racji nazbyt kobiecych rysów, to jego włosy - już bardzo tak. Za tak bujny gąszcz błyszczących loków dałybyśmy się pokroić. Tak się jednak w życiu składa, że Ciacha ani nie potrafią jeździć na śnieżnej desce, ani nie imponującą fryzurą nie grzeszą, pozostaje nam więc rozkoszować się widokiem Shauna, a raczej jego pukli.

Shani Davis, amerykański panczenista, wczoraj zdobył złoto w swojej koronnej dyscyplinie, czyli w łyżwiarskim biegu szybkim na 100 metrów. Uśmiechem Davisa niczym z reklamy pasty do zębów zachwycałyśmy się już drzewiej, dziś przyszedł czas na podziwianie pozostałych części ciała...Cieszy nas, że w takich sprzyjających dla naszego ciacha okolicznościach.

 

 

Innym ''znajomym'' złotym medalistą, obok którego Ciacha nie mogły przejść obojętnie, jest też absolutny król snowboardu, Shaun White. Choć utytułowany zawodnik niekoniecznie budzi pożądanie, czy to ze względu na wygląd pacholęcia, czy tez z racji nazbyt kobiecych rysów, to jego włosy - już bardzo tak. Za tak bujny gąszcz błyszczących loków dałybyśmy się pokroić. Tak się jednak w życiu składa, że Ciacha ani nie potrafią jeździć na śnieżnej desce, ani nie imponującą fryzurą nie grzeszą, pozostaje nam więc rozkoszować się widokiem Shauna, a raczej jego pukli.

 

 

 

Z innych ciekawostek płci męskiej - wspominany już przez nas dziś sprinter Nikita Kriukow:

 

 

...oraz snowboardzista Mathieu Crepel z Francji. On wprawdzie żadnego medalu nie zdobył, ale - zapewne dla uhonorowania polskiego orła z(nad) Wisły, Adasia Małysza, ukazał się olimpijskiej publiczności w poniższej wersji:

 

 

 

Jak my kochamy te Igrzyska.