Bardzo kontrowersyjna sonda dnia

Zawierająca w sobie Cristiano Ronaldo, Leo Messiego, bieliznę i rozważania, w których nie powinnyście uczestniczyć, jeżeli wciąż jesteście słodkimi i niewinnymi dziewczętami.

 

 


Wiemy doskonale, że jest wśród Was tak, że dzielicie się z grubsza rzecz biorąc na te, które Cristiano Ronaldo uwielbiają i na te, które go wprost nie znoszą. Wiemy też, że często nieznoszenie Cristiano dziwnym trafem idzie w parze z uwielbieniem dla Leosia Messiego. Tymczasem obaj panowie konkurują nie tylko na boisku, prowokując nie kończące się dyskusję o wyższości jednego nad drugim (w których nieco lepiej wypada na razie Messi - patrz: finał Ligi Mistrzów, patrz: ostatnie Gran Derbi), ale także w dziedzinie... bieliźniarskiej reklamy.

 

 

 

O ile występy Ronaldo w kampaniach Armaniego nie wywołują w nas nic innego prócz spazmów, dreszczy i palpitacji, o ile uporczywe wspieranie przez Messiego rozmaitych przedsiębiorstw konfekcyjnych budzi nieco więcej kontrowersji. Zwłaszcza, że nie możemy oprzeć się wrażeniu, iż twórcy owych reklam nieustannie mu coś poprawiają....

 

 

 

...jak nie z tyłu...

 

 

 


 

 

 

... to z przodu....

 

 

 

 

 

 

 

Znalezione na ontd zdjęcie powyżej jest właśnie najnowszym osiągnięciem Messiego w kategorii reklamowania bielizny męskiej. Uczucia jakie w nas to zdjęcie wywołuje... no cóż, dalekie są od nieokiełznanego pożądania jakie wzbudza w nas Ronaldo (szczególnie gdy się porusza), ale... może Wy macie odmienne wrażenia? Może Wasza niechęć do Ronaldo połączona z miłością do Messiego jest tak wielka, że to właśnie Leoś rozpala do czerwoności Wasza zmysły?

 

 


Więc teraz uwaga: skupcie się. Mamy do Was bardzo ważne i bardzo trudne pytanie: który heros murawy prezentuje się lepiej w bieliźnie?

 

 

 

Cristiano...

 

 

 

 

 

 

Czy Leo?

 

 

 

 

 

 

 

rybka

 

Kto wywołuje u Ciebie głębsze westchnienia, prezentując się w samych majtkach?