Zaczęło się!

Bladym świtem, a konkretnie o godzinie 6.00 rano naszego czasu w Vancouver zapłonął znicz olimpijski. Ciacha nie dotrwały nawet do połowy ceremonii, która jakkolwiek niezwykle widowiskowa, przegrała jednak z naszą miękką podusią - mamy jednak mnóstwo fajnych zdjęć. Wanna see?

 

 


Zaczęło się! Uroczyste rozpoczęcie igrzysk za nami. Bladym świtem, a konkretnie o godzinie 6.00 rano naszego czasu w Vancouver zapłonął znicz olimpijski. Już niebawem pierwsze emocje związane z Polakami. Bladym świtem, a konkretnie o godzinie 6.00 rano naszego czasu w Vancouver zapłonął znicz olimpijski. Ciacha nie dotrwały nawet do połowy ceremonii, która jakkolwiek niezwykle widowiskowa, przegrała jednak z naszą miękką podusią - mamy mnóstwo fajnych zdjęć. Zapraszamy na naszą stronę. O szczegółach ceremonii, która przyćmiła ponoć nawet słynne fajerwerki z Pekinu możecie sobie poczytać w interneie, my zaś poprzestaniemy na kolorowych obrazkach, które możecie oglądać w naszej galerii. A już niebawem czekają nas pierwsze emocje związane z Polakami - wszyscy nasi skoczkowie zakwalifikowali się do konkursu głównego na normalnej skoczni (K-100), transmitowanego w sobotę o 18.45.No to leć, Adam, leć!

O szczegółach ceremonii, która przyćmiła ponoć nawet słynne fajerwerki z Pekinu możecie sobie poczytać tutaj, my zaś poprzestaniemy na kolorowych obrazkach, które możecie oglądać w naszej galerii.

 

 

 

A już dzisiaj czekają nas pierwsze emocje związane z Polakami - wszyscy nasi skoczkowie zakwalifikowali się do konkursu głównego na normalnej skoczni (K-100), transmitowanego dzisiaj o 18.45 No to lęć, Adam, leć!