Polscy piłkarze odpowiadają na niewygdne pytania

Niestety, nie na te zadane, lub choćby wymyślone przez nas, ale zakładając, iż naszym naczelnym celem jest dotarcie do prawdy, nie zaś wdzięczenie się do piłkarzy z nad różowego mikrofonu, możemy czuć się częściowo usatysfakcjonowane.
Telewizja Orange Sport przeprowadziła bowiem serię wywiadów pod hasłem "niewygodne pytania", na które odpowiadają m.in. Artur Boruc, Łukasz Fabiański, Roger, Rafał Murawski, Marcin Wasilewski, Tomasz Jodłowiec i inni. Pytania nie są co prawda tak niewygodne, jak w sytuacji kiedy my byśmy je wymyśliły, ale jak się nie ma co się lubi... poza tym bywa całkiem zabawnie, jak na przykład w przypadku Artura Boruca i jego ulubionej lektury. Cała sprawa nie pachnie niestety zbyt świeżo, ale w końcu mamy ferie, a ferie to prawie wakacje, możemy więc czasem odgrzać sobie jakiegoś kotleta, jeśli nie macie nic przeciwko kulinarnym metaforom. To co, oglądamy?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dzieci z Bullerbyn ha, ha.

 

 

 

 

 

 

 

 

Simpatićni ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

Powiało grozą. A w ogóle, to wracaj do zdrowia Wasyl.

 

 

 

 

 

 

 

 

To oficjalne: łukasz Fabiański jest najsłodszym bramkarzem jakiego kiedykolwiek odziewała koszulka z orzełkiem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Słodycze... to mówisz Muraś, ze mamy coś wspólnego?

 

 

 

 

 

 

 

 

Powalająca szczerość...

 

 

 

Na YouTubie jest tego jeszcze mnóstwo, mnóstwo i trochę więcej: na przykład Jakub Wilk, Adam Kokoszka, Łukasz Garguła, Jakub Rzeźniczak (który daje chyba najciekawszą odpowiedź na pytanie: "kim chciałbyś zostać gdybyś nie był piłkarzem?"), Kuba Wawrzyniak i inni. Tylko uważajcie: strasznie wciąga.