Zgadnij, co reklamuje Gerard Pique

Jak się okazuje, pokazywanie klaty jest nieodzowne przy okazji tworzenia wszelkich możliwych kampanii reklamowych, ale cóż się dziwić - reklamowany produkt w szerokim rozumieniu z nagimi torsami jest kojarzony nieodłącznie. I nie, nie chodzi o wosk do depilacji.

 

 

Co reklamuje Pique? Jaki produkt obrońca Barcy zachwala swoim nagim torsem? Wyśmienity obrońca Barcy Gerard Pique użyczył swego nagiego torsu do reklamy... ciasteczek. Niestety nie naszych Ciach, ale to zawsze miły ukłon Jak się okazuje, pokazywanie klaty jest nieodzowne przy okazji tworzenia wszelkich możliwych kampanii reklamowych, ale cóż się dziwić - reklamowany produkt w szerokim rozumieniu z nagimi torsami jest kojarzony nieodłącznie. I nie, nie chodzi o wosk do depilacji. Wyśmienity pod każdym względem obrońca Barcelony zachwala uroki... popularnych ciasteczek! Niestety, nie ''Ciasteczek'', ale przy odrobinie dobrej woli odczytamy to jako ukłon w stronę pewnej różowej redakcji. Kolejny dowód na to, że Ciacha i słynni piłkarze to wspaniałe połączenie.

Drugie ujęcie też Wam raczej niewiele powie, choć jest już więcej zdradzającą podpowiedzią.

 

 

Teraz już na pewno wszystko stało się jasne - wyśmienity pod każdym względem  obrońca Barcelony zachwala uroki...popularnych ciasteczek! Niestety, nie ''Ciasteczek'', ale przy odrobinie dobrej woli odczytamy to jako ukłon w stronę pewnej różowej redakcji. Kolejny dowód na to, że Ciacha i słynni piłkarze to wspaniałe połączenie.

 

 

Z niecierpliwością czekamy na ukazanie się oficjalnego filmiku, a tymczasem zobaczcie, co robili klubowi koledzy Gerarda w czasie, gdy on uśmiechał się do kamery i szamał herbatniki z czekoladą - albowiem pozostali Katalończycy w międzyczasie brali udział w gali przebrani w najlepsze garnitury. Co za widok.