Wybieramy najciachowszego szczypiornistę!

Druga odsłona wyborów Najatrakcyjniejszego Piłkarza Ręcznego 2010. Wśród reprezentantów Zagranicy na razie prym wiedzie Fredrik Larsson ze Szwecji. A kto zwycięży wśród polskich kadrowiczów?

 


1. Sławek Szmal

 

Zaczynamy z grubej rury, a raczej z wysokiego ''S''. Bohater minionych mistrzostw Europy i ich oficjalnie najlepszy bramkarz na pewno na to zasługuje. Co do urody - kwestia gustu, ''Kasa'' na pewno nie jest klasyczną pięknością, niemniej z daleka widać, że to sympatyczny chłopak, bogobojny i, co wiemy po meczu z Islandią, wrażliwy. Nas urzekł na dobre.

 

 

 

2. Piotr Wyszomirski

 

Młody, przystojny, świetnie się zapowiadający, pokorny (bez szemrania nosi piłki kolegom!), wysoki i, według słów samego Bogdana Wenty, ''fajny chłopak''. Czego chcieć więcej?

 


3. Karol Bielecki


Największy gracz o najmocniejszym rzucie w drużynie. Pięknie rudy - gdy zapuści włosy, lecz taki ewenement dawno już nie miał miejsca. Jak donoszą nasze Czytelniczki, od niedawna podobno znów wolny!

 

 

4. Bartłomiej Jaszka

 

Twardy jak stal, waleczny jak lew, uwodzi niebieskookim spojrzeniem...I nie ma żony! Ciacha odniosły jednak wrażenie, ze na lotnisku przechadzał się w towarzystwie jednej damy.UPDATE: Ta pani to jednak żona Bartka. Pobrali się w listopadzie 2009 roku, ale jakoś nam to umknęło. Wszystkich zainteresowanych - przepraszamy.

 

 

 

5. Michał Jurecki

 

Największy ze wszystkich dzidziusiów na świecie. Rozczula nawet z pandopodobnymi sińcami pod oczami. Wesołek, bardzo otwarty i przyjacielski. Skarb drużyny ''Wentyla''. Do tego świetne ciało i zawsze dobre strzyżenie.  My go kochamy, ale nie tylko my: na Okęciu czekała na nego żona, która już nie jest blondynką!

 

 

 

6. Mariusz Jurkiewicz

 

Brat siatkarza Wojtka. Wieeeelki. Podobno bardzo ułożony i spokojny, może dlatego nie palił się do pozdrawiania Ciachczytelniczek, ale za to złożył nam piękny autograf - niestety, z powodu warunków atmosferycznych, tym razem nie na piersi.

 

 

 

7. Krzysztof Lijewski

 

Młodszy z pary pięknych braci Lijewskich pseudonim podobno ma bardzo sugestywny - ''Pęto''. W poniedziałek był najsmutniejszym człowiekiem w Polsce - kto wie, może dlatego, że jego dziewczyna podobno w tym samym czasie przebywała we Francji?

 

 

 

8. Marcin Lijewski

 

Jak twierdzą zgodnie wszyscy zainteresowani i niezainteresowani, najpopularniejszy wśród dziewcząt, choć dawno już zajęty (obok Bogdana Wenty był jedynym, który zabrał ze sobą do Austrii małżonkę), szczypiornista. Tego pana nie trzeba Wam chyba zresztą zachwalać, ale warto wiedzieć, że jego kości policzkowe na żywo są jeszcze bardziej wyraziste.

 

 

 

9. Tomasz Rosiński

 

Jeden z młodszych, ale dawno już zabukowany przez piłkarkę ręczną, Martę. Odważny jak lew i wytrzymały na ból - żadne rany ani szycie mu niestraszne. Kadrowe odkrycie austriackich mistrzostw, choc Wenta stwierdził, że powinien się więcej uśmiechać.

 

 

 

10. Mariusz Jurasik

 

Trochę starszy, lecz czy aby na pewno trochę poważniejszy? Mógłby pozować nago dla Ciach. Bardzo dużo pali, ale nie wpływa to na jego atrakcyjność dla płci przeciwnej. Ma twarz amerykańskiego rapera, ''bad boy'a'' z ulicy.

 

 

 

11. Bartosz Jurecki


Przesympatyczna postać, to on najdłużej i najchętniej rozdawał autografy zgromadzonym na lotnisku kibicom. Uśmiech często gości na tej twarzy prawdziwego twardziela, ale, niestety, to zjawisko z najbliższej odległości może podziwiać stale jego żona, Magdalena.

 

 

 

12. Daniel Żółtak

 

Podobno bardzo lubi czytać. Dumnie nosi na palcu obrączkę, ale obawia się gniewu żony i Ciach przed kamerą pozdrawiać nie chce (dobrze, że nie ma takich oporów przed innymi kamerami).  Ma w oczach coś niepokojącego, mrocznego...

 

 

 

13. Artur Siódmiak

 

Najstarszy i najwięcej się uśmiechający zawodnik polskiej kadry, aka ''Wentylowców''. Wykonawca najważniejszego rzutu w historii polskiej piłki (każdego rodzaju). Ciepło i misiowatość biją od niego na kilometr. Jego małżonka również należy do bardzo miłych i życzliwym mediom osób.

 

 

 

14. Mateusz Jachlewski

 

Najsłynniejszy obecnie farbowany blondyn w polskim sporcie. Cichy, spokojny, trzymający się z dala od świateł jupiterów. Żonaty tak czy inaczej. Niechętnie rusza się  z Kielc, gdzie teraz gra.

 

 

 

15. Patryk Kuchczyński

 

Z widzialnych względów nosi pseudonim ''Chińczyk''. Dobry i sprytny fachowiec. Bohater Vive. Żonę widziałyście na zdjęciach, córeczka spogląda na nas tutaj.

 

 

 

16. Tomasz Tłuczyński

 

 


Niezastąpiony wykonawca rzutów karnych, człowiek, z którego niemal kamiennej twarzy trudno jest wyczytać cokolwiek. Niewielki jak na szczypiornistę, ale to mu nie przeszkadza.  Ma bardzo piękną żonę i jeszcze piękniejsze oczy.

 

 


 

 

17. Bogdan Wenta

 

I tyle. Dwa słowa, a jaką mają moc.

 

 

 

Którego z panów Wy lubicie najbardziej? Kto powinien wygrać wybory na największe ciacho polskiej reprezentacji? Czy w głosowaniu postawicie na wygląd, umiejętności, charakter, czy jeszcze coś innego? Przekonajmy się, a zatem: do dzieła!

Kto jest największym ciachem polskiej reprezentacji?