Egipt mistrzem Afryki!!!

Po raz trzeci z rzędu (zieew) i siódmy w historii całego turnieju. Faraonom gratulujemy, a do reszty afrykańskich ciach apelujemy o większe urozmaicenia.

 

 


Egipt mistrzem Afryki!!! Egipscy zawodnicy chętnie zrzucali ze swoich muskularnych ciał przepocone trykoty Egipt mistrzem Afryki! Po raz 3. z rzędu i 7. w historii całego turnieju. Faraonom gratulujemy, a do reszty afrykańskich ciach apelujemy o większe urozmaicenia. Egipt był bezkonkurencyjny w całym turnieju, a jego zawodnicy chętnie zrzucali ze swoich muskularnych ciał przepocone trykoty - nie mamy więc powodów, żeby narzekać na hegemonię faraonów, którzy w finałowym meczu pokonali Ghanę 1:0. (o ironio - do tej pory to Ghana wygrywała ze wszystkimi swoimi przeciwnikami właśnie 1:0). A jednak, wiecie... mały płodozmian w panteonie najlepszych reprezentacji afrykańskiego kontynentu nikomu by nie zaszkodził. Poza tym... co tu dużo ukrywać - połowa redakcji Ciach straciła zainteresowanie turniejem po odpadnięciu WKS i pożegnaniu się z Didierem Drogbą. Druga połowa zaś mniej więcej w tym momencie, kiedy Kamerun odwrócił się tyłem do dalszych rozgrywek... Niemniej zwycięzcom serdecznie gratulujemy - podobnie jak Nigerii, która zajęła trzecie miejsce, zgarniając brązowe medale. Kolejne gorące emocje - za dwa lata.

Egipt był bezkonkurencyjny w całym turnieju, a jego zawodnicy chętnie zrzucali ze swoich muskularnych ciał przepocone trykoty - nie mamy więc powodów żeby narzekać na hegemonię faraonów, którzy w finałowym meczu pokonali Ghanę 1:0. (o ironio - do tej pory to Ghana wygrywała ze wszystkimi swoimi przeciwnikami właśnie 1:0)...

 

 

 

 

 

 

 

...a jednak, wiecie... mały płodozmian w panteonie najlepszych reprezentacji afrykańskiego kontynentu nikomu by nie zaszkodził. Poza tym... co tu dużo ukrywać - połowa redakcji Ciach straciła zainteresowanie turniejem po odpadnięciu WKS i pożegnaniu się z tym panem...

 

 

 

 

 

 

 


Druga połowa zaś mniej więcej w tym samy momencie, kiedy Kamerun odwrócił się tyłem do dalszych rozgrywek...

 

 

 

 

 

 

 

 

Niemniej jednak zwycięzcom serdecznie gratulujemy - podobnie jak Nigerii, która zajęła trzecie miejsce zgarniając brązowe medale. Kolejne gorące emocje - za dwa lata.