Sport.pl

Dziesięciolecie zwiazku Davida i Victorii Beckham

...przypadało pół roku temu. Teraz jednak londyński magazyn ''10'', który także obchodzi właśnie 10. rocznicę istnienia, postanowił jubileuszowo uwiecznić parę na okładce pisma. Nie wiemy, czy w środku znalazło się 10 ich zdjęć.

 

 

Nie można jednak zaprzeczyć temu, że jest na co popatrzeć. Mimo upływu lat i nieubłaganie rosnącego stażu małżeńskiego, marka DVB ma się doskonale: i jedna, i druga jej połówka wyglądają wspaniale, pozostając przy tym w stanie absolutnej lojalności wobec siebie nawzajem. A przynajmniej z naszej, dość odległej, przyznajmy, ciachowej perspektywy, zasłoniętej nieco photoshopem, tak przedstawia się sprawa.

 

Oprócz seksownej, jak zwykle sesji, w piśmie znajduje się także wywiad z państwem Beckham, w którym, też jak zwykle, można znaleźć kilka smaczków.

 

Przykłady:

 

- o rozmiarach: ''Moje ubrania są dla kobiet o różnych kształtach i rozmiarach. Na przykład, jedna z sukienek, jaką wczoraj przymierzyłam, był wcześniej noszona przez Jennifer Lopez. Kto by pomyślał, że ja mogę nosić taki sam rozmiar jak Jennifer!'' [Victoria. Jak na nasz gust, trochę za dużo w tej wypowiedzi zdziwienia. J-Lo pewnie się nie ucieszy]

 

- o nagości: ''Nadal czuję pewną nieśmiałość, kiedy muszę się rozebrać na potrzeby takiej kampanii reklamowej [rozbieranej - przyp.red.]. Rozbieranie się w pokoju pełnym ludzi na początku było przerażającym doświadczeniem, ale po jakimś czasie do wszystkiego się przyzwyczajasz - choć moja mam nadal się z tym nie pogodziła!'' [David. Mamy nadzieję, że mam nie pogodziła się z niezbędnym striptizem Davida, a nie swoim]

 

Beckhamom dziękujemy za niepowtarzalne wrażenia estetyczne, nie dziękujemy za głębię przemyśleń i życzymy kolejnej dekady, a najlepiej kilku, wspólnego pożycia. Co by robiły portale plotkarskie i Ciacha, gdyby nie oni?

 

[źródło: PopSugar]

Więcej o: