Sport.pl

Skra Bełchatów i Asseco Resovia dominują Mecz Gwiazd

Nareszcie poznałyśmy laureatów swoistych wyborów Mistera PlusLigi. Kandydaci z Rzeszowa i Bełchatowa chyba oszukiwali.

 


 

 

Żartujemy oczywiście. Wiadomo wszakże, że ani wygląd poszczególnych zawodników (taaa...), ani jakieś nieczyste chwyty nie mają wpływu na poziom sympatii i szacunku dla boiskowej postawy, jakimi kibice obdarzają swoich ulubieńców. Tym razem rzeczeni ulubieńcy wystąpią 13 lutego na Torwarze w dwóch formacjach: Północ-Południe. Mamy nadzieję, że ta zmiana nie wpłynie na jakość zabawy i mimo zmodyfikowanego rozdziału sił, wszyscy będą bawić się tak pysznie, jak w zeszłym roku.

 

Jakby jednak wszyscy szczęśliwi uczestnicy i widzowie nie szaleli, jedno jest pewne: najsilniejsze wsparcie mają w Polsce dwie drużyny. I ani tryumfujący w ostatnim Pucharze Polski Jastrzębski Węgiel, ani słodki, chłopięcy AZS Częstochowa, ani posiadająca na stanie najlepszego gracza zeszłorocznych ME Delecta nie są w stanie tego zmienić. Skrze i Resovii gratulujemy silnego fanowskiego zaplecza, ale jak może być inaczej, skoro i Ciacha mają do nich zdecydowaną słabość.

 

Tak mocną, że już dziś postaramy się zdobyć wejściówki na imprezę. A potem, bez zażenowania i bez umiaru, będziemy sobie cykać takie zdjęcia, jak mikkaa17 oraz jej koleżanki podczas ostatniej wielkiej imprezy Jastrzębia (tak, ZAZDROŚCIMY!;):

 


 

 

(Nawiasem mówiąc, dziewczyny zarzekają się, że chłopcy z Węgla są szalenie sympatyczni, bez fochów i gwiazdorskiego naburmuszenia pozują do zdjęć, rozmawiają z fanami, rozdają autografy...Patrząc na uśmiechniętą buzię Igora Yudina wiemy, że nie mogłoby być inaczej!)

 

A pełny skład załogi gwiazd PlusLigi zobaczycie tutaj.

 

Więcej o: