Cristiano Ronaldo czy Robert Pattinson?

David Beckham czy Brad Pitt? Johnny Depp czy Tom Brady? Le Bron James czy Jay-Z? To może zależeć także od Ciebie.

 

 


Nie jest to nasza sonda, ale plebiscyt magazynu GQ, który wybrał 25 najbardziej stylowych mężczyzn świata, na których głosy można oddawać tutaj. Na razie, po zmasowanym ataku amerykańskich (i pewnie nie tylko) prowadzi Robert Pattinson, podczas gdy jedyni dwaj piłkarze wśród rzeszy mniej lub bardziej znanych aktorów, muzyków, modeli itp., - Cristiano Ronaldo i David Beckham mają zaledwie po dwóch procentach głosów. Skandal! Musimy coś z tym zrobić dziewczyny.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

My już zagłosowałyśmy - oczywiście na Becksa i Cristiano - nie czas patrzeć na osobiste sympatie i antypatie, na podziały klubowe i narodowe, na akademickie dysputy nad wyższością żelu  nad tatuażami bądź na odwrót - stawką jest honor dwóch legendarnych piłkarzy, dwóch ikon naszego serwisu, dwóch sportowców, którzy - choć na różne sposoby - streszczają w sobie definicję słowa "ciacho"

 

 

 

 

Beckham został nominowany "ponieważ styl to nie tylko ciuchy"...

 

 

 

 


 

 

 

 

 

Zaś Ronaldo za to, że pokazuje, iż "każdy mężczyzna potrzebuje dobrze dopasowanej koszulki polo."

 

 

 

 


 

 

 

 

Ooo tak... my coś o tym wiemy. Wiemy też jeszcze, że Cristiano właściwie lepiej wygląda bez jakichkolwiek koszulek, ale już nie będziemy się spierać. Dobrze, że Amerykanie docenili chociaż dwóch europejskich piłkarzy, w tym jednego nawet pomimo tego, że nigdy nie grał w Stanach. Chociaż... zaczekajcie... myślicie, że usłyszeli o nim dopiero kiedy poderwał Paris Hilton?

 

 

 

 

Z innych sportowców z zestawieniu znaleźli się jeszcze futbolista (amerykański) Tom Brady, Le Bron James i bliżej nieznany nam bejsbolista Ichiro Suzuki. Pełna lista kandydatów - tutaj. Co o nich sądzicie? Jest ktoś lepszy od Beckhama i Ronaldo?